نهبندان با111 معدن،قطب معدنی کشور است.
امام جمعه نهبندان در پیامی نوشت: شهادت شهید بزرگوار بصیری پور در دفاع از حرم اهل بیت(ع) این مطلب را می‌رساند که دفاع از اسلام بُعد مکان نمی‌شناسد و در کشور سوریه با صدها کیلومتر فاصله نیز می‌توان از اسلام و کشور ایران دفاع کرد.
با آغاز فصل بهار،کوچ عشایر و دامداران شهرستان نهبندان آغاز می شود اما این کوچ به دلیل خشکسالی و عدم بارش باران در بیشتر مناطق این شهرستان انجام نمی شود و دامداران و عشایر قرار را بر فرار ترجیح می دهند.
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی گفت ؛با توجه به اینکه استکبار جهانی در کمین است و هدف او وارد ساختن ضربه اقتصادی به جمهوری اسلامی ایران است بایستی تولید کنندگان توجه بیشتر و مضاعفی را معطوف به تولید کالای با کیفیت و مرغوب داشته و با بازار جهانی رقابت کنند تا مورد حمایت مصرف کنندگان داخلی و خارجی قرار گیرند.
عصر امروز صورت پذیرفت،
طرح هادی روستای ابراهیمی نهبندان با مجموع اعتبار3040 میلیون ریال افتتاح شد.
گروه جهادی در روستای امامزاده سیدعلی(ع) نهبندان مشغول فعالیت های فرهنگی وعمرانی هستند.

برگزیده ها

عناوین ویژه اخبار شوسف

عصر امروز صورت پذیرفت،
طرح هادی روستای ابراهیمی نهبندان با مجموع اعتبار3040 میلیون ریال افتتاح شد.
گروه جهادی در روستای امامزاده سیدعلی(ع) نهبندان مشغول فعالیت های فرهنگی وعمرانی هستند.
به مناسبت اعیاد شعبانیه انجام شد؛
رییس کمیته امداد شهر شوسف از توزیع 500 سبد غذایی در اعیاد شعبانیه در بین مددجویان این نهاد خبر داد.
خطیب نماز جمعه شوسف؛
خطیب نماز جمعه شوسف گفت:امام حسین (ع) شخصیت بزرگواری بود که به عنوان هدیه ای از سوی خدا برای پیامبر و جامعه اسلامی اهدا شد.
امام جمعه شوسف در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به روز فناوری هسته ای گفت : دستیابی به فناوری هسته ای افتخاری بود که با دستان پرتوان جوانها و دانشمندان ما اتفاق افتاد .
امام جمعه شوسف در خطبه های نماز جمعه این هفته :
امام جمعه شوسف در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به پایان یافتن سال 96 و فرا رسیدن سال جدید گفت : شروع سال جدید خبر از سپری شدن یک سال دیگر از عمر ما می دهد و می گوید که یک سال دیگر به سمت فنا و مرگ نزدیکتر می شویم بنابراین نو شدن طبیعت باید برای ما عبرت باشد و درس بگیریم و حواسمان باشد شادی های این ایام ما را از مسیر خدا پرستی و حق منحرف نکند .
توسط قرارگاه پیشرفت وآبادانی شوسف انجام شد
به مناسبت هفته منابع طبیعی کاشت درخت مثمر عناب توسط قرارگاه پیشرفت و آبادانی در دهستان شوسف صورت گرفت.
شهردار شوسف؛
شهردار شوسف گفت: بازارچه صنایع دستی،تولیدات و محصولات بومی ویژه نوروز در شوسف برپا می شود.
خطیب نماز جمعه شوسف :
امام جمعه شوسف :زن در اسلام شخصیتی والا دارد اما در جوامع غربی همچون کالای تجاری محسوب می شود
توصیه های طبیعت دوستانه امام جمعه شوسف به مردم و مسئولان:
امام جمعه شوسف گفت: مهربان بودن با طبیعت آثار زیادی دارد و هر مقدار ما به طبیعت روی خوش نشان دهیم طبیعت نیز کریمانه رفتار خواهد کرد
در راستای امور فرهنگی انجام شد
۴۵ نفر از مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام (ره) شهر شوسف به مشهد مقدس اعزام شدند
امام جمعه شوسف در خطبه های نماز جمعه این هفته:
امام جمعه شوسف گفت:این بانوی گرانقدر در موضوع بندگی خداوند بهترین ، مخلص ترین و صادق ترین بنده خدا بودند به گونه ای که یکی از نامهای مبارک ایشان صدیقه بود یعنی کسی که افکار ، گفتار و رفتارش یکسان و صادقانه است .
امروز در نهبندان و در نهمین روز از دهه مبارك فجر
اين طرح ها شامل ٢ طرح راهسازي همچون بهره برداري از ١٣ كيلومتر از راههاي روستايي درشكفت ماهاني و خواجه منجيكو با اعتبار صرف شده ي ٣ ميليارد و ٣٠٠ ميليون تومان می باشد.
امام جمعه شوسف در خطبه های نماز جمعه این هفته:
اکنون که 40 سال از عمر با عزت انقلاب اسلامی می گذرد وقت آن است که راه برون رفت از مشکلات را پیدا کنیم .
امام جمعه شوسف در جمع مسئولین؛
امام جمعه شوسف با بیان اینکه ما مسئولین بایستی مراقب کردار و رفتار خویش باشیم افزود: وظیفه ما است است تا با اقدامات و برخورد مناسب خویش، ولی نعمتان خود(مردم) را راضی نگه داشته و مشکلات مردم را حل نموده و موجبات سفید بودن دل مردم نسبت به انقلاب را فراهم سازیم چرا که مردم به وجودآورندگان انقلاب و حافظان آن می باشند.

صفحه‌ها