امسال ۶۰۰ نفر در نهبندان در کنکور سراسری شرکت می کنند
فرماندار نهبندان گفت:آن ها که می گویند نهبندانِ محروم، بدانند نهبندان محروم نیست و ظرفیت های فراوانی دارد و بر این اساس نهبندان شهرستان مغفول مانده است.
مردم نهبندان در هوای گرم و گرد وخاک این شهرستان حضوری باشکوه و پرشور در راهپیمایی روز قدس داشتند.
فرماندار جدید نهبندان در مراسم تکریم و معارفه فرمانداران نهبندان گفت: من فرماندار اقتصادی هستم
حسن احمدیان،مدیر مسئول روزنامه مهر مشرق گفت،روزنامه سیاسی،فرهنگی مهر مشرق به عنوان روزنامه صبح خراسان جنوبی در راستای گسترش گفتمان انقلاب اسلامی و تقویت جبهه فرهنگی در اردیبهشت ماه منتشر می شود.
در آستانه هفته منابع طبیعی؛
مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی گفت: 420 هزار اصله نهال در روز جمعه هفته جاری به صورت رایگان در محل نماز جمعه توزیع می شود.

برگزیده ها

عناوین ویژه استانی

حسن احمدیان،مدیر مسئول روزنامه مهر مشرق گفت،روزنامه سیاسی،فرهنگی مهر مشرق به عنوان روزنامه صبح خراسان جنوبی در راستای گسترش گفتمان انقلاب اسلامی و تقویت جبهه فرهنگی در اردیبهشت ماه منتشر می شود.
در آستانه هفته منابع طبیعی؛
مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی گفت: 420 هزار اصله نهال در روز جمعه هفته جاری به صورت رایگان در محل نماز جمعه توزیع می شود.
مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی؛
مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی گفت:در استان به طور متوسط سالانه 700 میلیون متر مکعب رواناب وجود دارد که 70 میلیون متر مکعب آن کنترل و ذخیره شده و بقیه آنها به دشت ها و کویر سرازیر می شود.
در مسابقات استانی دانش آموزی؛
تیم تنیس روی میز نهبندان مقام دوم مسابقات استانی دانش آموزان دختر متوسطه ی اول را کسب کرد.
امروز سوم اسفندماه دومین مرحله استعدادیابی مسابقات دو ومیدانی دختران دونده خراسان جنوبی در سالن ورزشی 15000 نفری غدیر بیرجند برگزار شد.
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان‌جنوبی:
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان جنوبی گفت: با اجرای کنسرت در سالن های ورزشی بدون رعایت حدود قانونی مخالف هستیم، باید آئین نامه فرهنگ و ارشاد اسلامی در برگزاری اینگونه مراسمات رعایت شود اما اکنون متاسفانه کنسرت ها با دستور دولتی ها اجرا می شود.
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی خبر داد،
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی از کشف 16 کیلو 500 گرم هروئین و شیشه در خراسان جنوبی خبر داد.
مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری خراسان جنوبی گفت: در سازمان بسیج علمی پژوهشی و فناوری دو مرکز جهت حمایت از مخترعین، مبتکرین و محققین بسیجی وجود دارد.
معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی؛
معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی گفت:بر اساس بررسی های سازمان راهداری کشور،70 درصد راه های خراسان جنوبی احتیاج به بهسازی دارند.
معاون هماهنگی و امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی
معاون هماهنگی و امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی با اشاره به وضعیت راهها در شهرستان نهبندان گفت : در تصادفات سه عامل انسانی ، جاده و راه و وسایل نقلیه دخیل می باشد که بایستی مورد مطالعه و توجه ویژه قرار گیرد و بخش فراوانی عامل تصادف مشخص و راه ها نیز استاندارد سازی شوند.
مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری خراسان جنوبی؛
مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری خراسان جنوبی گفت:80درصد درآمد شهرداری در خراسان جنوبی توسط دولت تامین می گردد که بایستی مشارکت مردم بالا رود.
خطبه‌های ائمه جمعه شهرستا‌ن‌های خراسان جنوبی؛
ائمه جمعه خراسان جنوبی در خطبه‌های امروز نماز جمعه وحدت را تنها راهکار پیروزی مسلمین بر استکبار ارزیابی کردند.
در پی وقوع زمین لرزه 6.1 ریشتری صبح امروز در استان کرمان، نیروهای جمعیت هلال احمر 4 شهرستان خراسان جنوبی در آماده باش کامل قرار گرفتند.
مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی خبر داد
مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی از اجرای 50 پروژه به اتمام رسیده از 81 پروژه در فاز اول خبر داد و گفت: امیدواریم شاهد انعقاد قرار داد در فاز دوم باشیم.
امام جمعه موقت بیرجند در جمع راهپیمایان نهبندانی:
امام جمعه موقت بیرجند گفت:مگر می شودمسلمان با آمریکا مشکل نداشته باشد چرا که آمریکا به فرموده امام شیطان بزرگ است و آمریکا گرگی است که در لباس میش ظاهر شده و خواهان برقراری ارتباط با ما است.

صفحه‌ها