khamenei.ir
محل تبلیغ شما
شماره مطلب: 17994
1395-11-20 18:06
افتتاح 3 پروژه شهرداری شوسف با اعتبار 386 میلیون تومانی با حضور مسئولین انجام شد/ بازدید مسئولان از نمایشگاه خاوران شناسی شهر شوسف در دبستان شهید آتشدست

به گزارش نهبندان خبر، صبح امروز همزمان با نهمین روز دهه فجر 3 پروژه شهرداری شوسف با اعتباری بالغ بر 386 میلیون تومان افتتاح شد . پروژه های فاز اول پارک ورزش ، خرید یک دستگاه لودرو خرید یک دستگاه آمبولانس حمل اموات شهرداری شوسف که با اعتباری بالغ بر 386 میلیون تومان به بهره برداری رسیده بود ، با حضور امام جمعه شوسف ، فرماندار شهرستان ودیگر مسئولان شهرستان نهبندان و شهرشوسف افتتاح شد .

 

شهردار شوسف در مراسم افتتاحیه این پروژه ها گفت : پروژه احداث، تجهیز و تکمیل فاز اول پارک ورزش شهر شوسف با اعتبار 150 میلیون تومان در فضایی به مساحت 2000 متر مربع انجام شده است . «عمانی» افزود : این پروژه شامل اقداماتی از قبیل اجرای موزائیک ، پازل ، بتن ریزی و سنگ گرانیت به متراژ 2000 متر مربع  ، اجرای پیست پیاده روی به متراژ 600 متر مربع ، جدول گذاری به متراژ 500 متر طول ، احداث 2 عدد آبنما و استخر ، خرید و نصب 2 عدد مجموعه بازی پلی اتیلن ، خرید و نصب برجهای رو شنایی و چراغهای پارکی ، ایجاد و احداث فضای سبز و کاشت انواع گل و گیاه ، خرید و نصب ست ورزشی و خرید و نصب صندلی و سطل زباله پارکی بوده است که در مجموع 150 میلیون تومان در این پروژه هزینه شده است .

 

«عمانی» گفت : یک دستگاه لودر هم که 50 درصد اعتبار آن توسط  دولت و مابقی توسط شهرداری تامین شده است به مبلغ  190 میلیون تومان خریداری شده و در اختیار شهرداری قرار گرفته است .

«عمانی» همچنین به خرید یک دستگاه مزدا و تجهیز آن به عنوان آمبولانس حمل اموات با اعتبار هزینه شده به مبلغ  46 میلیون تومان اشاره کرد و افزود : فاز دوم پارک ورزش شوسف هم در دستور کار است و پیگیری و نامه نگاری های لازم برای تخصیص اعتبار صورت گرفته است .

وهمچنین امروز مسئولان شهرستان نهبندان و شوسف از نمایشگاه خاوران شناسی که در محل دبستان شهید آتشدست (دوره دوم)  برگزار شده بود بازدید کردند . مدیر دبستان شهید آتشدست در حاشیه این مراسم که امام جمعه شوسف ، فرماندار شهرستان و جمعی از مسئولان نهبندان و شوسف حضور داشتند گفت : این نمایشگاه از صبح روز چهارم بهمن در این مدرسه شروع به کار کرده است و تاپایان دهه فجر ادامه دارد .

 

«علیرضا اردونی» افزود : این نمایشگاه که در برگزاری آن  دانش آموزان هر دو دوره اول و دوم مدرسه شهید آتشدست و همکاران هر دو مدرسه همکاری داشته اند و کلیه لوازم و تجهیزات آن  توسط دانش آموزان و همکاران دو مدرسه تهیه شده و با هدف آشنایی دانش آموزان با آداب و رسوم و فرهنگ گذشتگان برگزار شده است  .

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین