khamenei.ir
محل تبلیغ شما
شماره مطلب: 18004
1395-11-22 17:06
ترامپ با این رفتار خود چهره واقعی آمریکا را نشان داد و حرفهای 38 ساله جمهوری اسلامی در باره فساد سیاسی ، اقتصادی و اجتماعی دستگاه حاکم آمریکا را به جهانیان ثابت کرد

به گزارش نهبندان خبر،امام جمعه شوسف در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن قدر دانی از حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن گفت : آنچه که این روزها از ترامپ تازه به دوران رسیده مشاهده می شود در واقع بروز هویت واقعی آمریکا توسط این شخص تازه کار و متکبر است .

 

حجت الاسلام والمسلمین «نوری» با اشاره به بیانات رهبری در این باره افزود : ترامپ با این رفتار خود چهره واقعی آمریکا را نشان داد و حرفهای 38 ساله جمهوری اسلامی در باره فساد سیاسی ، اقتصادی و اجتماعی دستگاه حاکم آمریکا را به جهانیان ثابت کرد و این رفتار او باعث انسجام بیشتر ملت های اسلامی شد .

 

«محمود نوری» افزود : همین رفتار عجولانه ترامپ باعث شده است که آنهایی که بد بودن آمریکا را باورندارند بگویند اوباما خوب بود ولی در جواب این افراد باید بگوییم آمریکا از بالا تا پایینش بد است و اوباما ظلم هایی به ایران کرد که کمتر از نمونه های آن در دوران ریاست جمهورهای قبل و بعد از او نیست و فقط ادبیات و نحوه عملکرد آنها متفاوت است .

«محمود نوری» همچنین با اشاره به برگزاری ششمین کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاظه مردم مظلوم فلسطین در روز های آینده گفت : باید با زبان ، بیان و قلم خود نشان دهیم که فلسطین زنده است و جهان اسلام اورا فراموش نکرده و از او حمایت می کند .

«نوری» همچنین با اشاره به سالروز صدور حکم تاریخی امام (ره) مبنی بر ارتداد و اعدام سلمان رشدی خائن گفت : سلمان رشدی یک شخصیت شیطانی و آلت دست استکبار بود . وی تشریح کرد :این حکم امام (ره) آبروی اسلام را حفظ کرد و باعث شد که خیلی ها حساب کار دستشان بیاید و از اهانت به اهل بیت خود داری کنند و این حکم تاقیام قیامت برای او و همه کسانی که اجازه اهانت به مقدسات اسلام را به خود بدهد پا برجا خواهد بود .

خطیب نماز جمعه شوسف همچنین با اشاره به سالروز لغو امتیاز انحصاری تنباکو در پی انتشار فتوای آیت الله میزرای شیرازی هم گفت : فتوای تحریم تنباکو یک انقلاب درونی برگرفته از ایمان و اعتقاد مردم به اسلام ومرجعیت دینی ایجاد کرد تا آنجا که در قصر پادشاه آن زمان نیز این حرکت رسوخ کرد .

«محمود نوری» همچنین با اشاره به سالروز شهادت حضرت زهرا (س) اولین شهیده راه ولایت گفت : این بانوی بزرگوار کوثر قرآن ومحبوبه خدا و رسولش بود که برای دفاع از ولایت از تمام هستی اش گذشت و جانش را در این راه فدا نمود و زندگی آن بزرگوار باید سرمشقی برای همه انسانها خصوصا بانوان جامعه اسلامی باشد .

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین