khamenei.ir
محل تبلیغ شما
شماره مطلب: 18007
1395-11-29 10:07
امنیتی که امروز داریم مدیون خون شهدا هستیم/برخی مسئولین دشمن را دوست ودوست را دشمن میدانند

به گزارش نهبندان خبر،

یادواره سردار شهید احمد اتشدست وشهدا شهرنهبندان باحضورمسئولین ومردم ولایت مدارشهرستان وسخنرانی حجت الاسلام والمسلمین اکبرپور ومداحی برادر کربلایی یاسر صادق برگزار گردید .در این یادواره حجت الاسلام والمسلمین اکبرپوربیان نمود: بالاترین نعمت که امنیت است را داریم وامنیتی که امروز ما داریم مدیون خون شهدایی هستیم که لحظه لحظه را در گرمای بالای خوزستان و سرمای شدید کردستان جان دادند.

 

وی افزود شهید نیاز به ما ندارد بلکه شهدا امام زاده عشقند ما هستیم که محتاج این شهداییم ایشان بیان نمودند: اقایی که عنوان می کنی یادواره شهدا را به خاطر بعضی نا همگانی ها که با سیاست های ما دارد برگزارنکنید نمی دانید که پایه میز شما بر قطره قطره خون شهدا استواراست .

 

حجت الاسلام والمسلمین اکبر پور اشاره کرد: ترامپ هم امروزه فهمیده اقتصاد مقاومتی کارساز است  همان اقتصاد مقاومتی که رهبر معظم بیان نمودند.

 

ایشان افزود: مردم خراسان جنوبی در روستاها مشکل آب ونان دارند اما مسئولین میگویند ما برای فلان روستا اینترنت برده ایم .

 

وی بیان نمودند: درگلزار شهدای قم حدود 500شهید خارجی داریم که نشان دهنده این است دردفاع مقدس ما عده ای از کشورهای دیگر بلند شدن آمدند و جانشان را فدای ارزشهای انقلابی کردند اما برخی مسئولین ما تا بوی باروت پیچید از کشوررفتن و در بهترین دانشگاهای دنیا تحصیل نمودند امروز هم برگشتن وببینید از بیت والمال مسلمین با حقوقهای نجومی مثلا امرارمعاش می کنند .

 

ایشان اضافه نمود: امروزبرخی از مسئولین بر مسند ریاست نشسته اند وچشمک مدیر کلی راهم به ایشان زدند، همین مسئول سخنانی را بیان کرده که از جمله این سخنان این است وقتی سیمای اربعین و پیاده روی اباعبد الله را در رسانه ها نشان می دادند ایشان با تمسخر می گوید آنهایی که پیاده روی کربلا می روند یک مشت بیکار گداو گرسنه اند و همچنین به گنبد و ضریح ابا عبد الله که چهار عرب نفهم امده اند و چهار مناره بلند کرده و حالا عده ای به سرو سینه می زنند و به زیارت می آیند، از دیگر سخنان مسئول این است که در غبار روبی مطهر امام رضا معلوم نیست این پولها را کجا میبرند وچه کسانی میخورند و همچنین شهدا را به تمسخر میگیرد که شهدا افراد دهاتی و گرسنه بودند که از روی اجبار به جبهه رفته اند و فرزندان شهدا رایک مشت بی هویت خوانده چگونه این فرد با این طرز تفکر دراین نظام مسئول است. وخانم ایشان به خود اجازه می دهد و می گوید98/2 مردم احمق ایران به جمهوری اسلامی رای دادن حالا همین مسئول در همین نظام بر میز ریاست تکیه زده و یک چراغ سبز هم برای مدیر کلی گرفته است.

 

وی در پایان افزود: دشمن شناسی ما کجا رفته است بعضی ها دشمن را دوست گرفته اند و دوست را دشمن  وبه بچه های حزب  اللهی گفتند بی هویت اما با جان کری راه رفتند و سر یک میز نشستند .

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین