khamenei.ir
محل تبلیغ شما
شماره مطلب: 18038
1396-02-02 01:36
همه به نظرشورای نگهبان احترام بگذاریم

به گزارش نهبندان خبر،امام جمعه شوسف در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به بحث انتخابات و تایید صلاحیت ها گفت : باید توجه داشته باشیم که شورای نگهبان بر اساس وظیفه قانونی که دارد ، کار خود را انجام می دهد و هیچ کس حق تضعیف و تحقیر این نهاد را ندارد و همه باید به تشخیص شورای نگهبان که بر اساس قانون است احترام بگذاریم و تسلیم باشیم.

 

حجت الاسلام والمسلمین «نوری» افزود : امام راحل (ره) هم تضعیف و تحقیر فقهای شورای نگهبان را امری خطرناک معرفی نموده اند که برای کشور و اسلام خطر آفرین است .

 

«محمود نوری» همچنین با اشاره به فرمایشات رهبری در جمع فرماندهان ارتش گفت : جامعه ما جامعه ای اسلامی است که داعیه استقلال و ظلم ستیزی دارد و به همین دلیل هم مورد هجمه دشمنان قرار دارد و  یکی از شاخصه های کسی که می خواهد در چنین جامعه ای جلودار باشد و مسئولیت داشته باشد این است که شجاع و نترس باشد .

 

«نوری» با تاکید بر اینکه انسان ترسو و بزدل نمی تواند در پست های مسئولیتی چنین جامعه ای باشد گفت : همانگونه که رهبری فرمودند مسئولان چنین جامعه ای حتی اگر از تحدید های آمریکا می ترسند هم باید بدانند که این ترس خود را به پای ملت نگذارند و از طرف ملتی که سینه خود را در مقابل توپ و تانک دشمنان سپر کرده اند و از یک وجب خاک کشورشان دست نکشیده اند احساس ترس به دشمنان نشان ندهند .

 

«محمود نوری» همچنین با اشاره به سالروز شکست حمله نظامی آمریکا در طبس هم آمریکا را ابرجنایتکاری دانست که حتی تاسیس آن با خون ریزی و جنایت بوده و از هیچ ظلمی برای بقای خود کوتاهی نمی کند .

 

«نوری» افزود : البته باید خدا را شکر کنیم که دشمنان ما را احمق خلق کرده است چرا که اگر یک جو عقل می داشتند از آن شکست درس عبرت می گرفتند .

 

«نوری» همچنین با اشاره به فرا رسیدن عید مبعث ضمن تبریک این روز فرخنده از این روز به عنوان عید تجدید حیات بشریت نام برد و افزود : در زمانی که دین و آموزه های اخلاقی وارونه جلوه داده می شد خداوند به بشریت هدیه ای داد که آن هدیه بعث پیامبر اسلام حضرت محمد (ص) بود .

وی همچنین سالروز شهادت امام موسی کاظم را تسلیت گفت و مردم را به الگو گرفتن از زندگی اهل بیت عصمت و طهارت فراخواند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین