khamenei.ir
محل تبلیغ شما
شماره مطلب: 18390
1396-06-09 14:44
گروه جهادی فاطمه الزهرا(س) از دانشگاه علوم پزشکی بیرجند جهت خدمت رسانی به ساکنان مناطق مرزی و محروم این شهرستان حضور یافتند.

سرهنگ پاسدار علی شاه وردی در حاشیه بازدید از این جهادگران بی منت در گفتگو با خبرنگار نهبندان خبر،گفت: گروه جهادی فاطمه الزهرا(س)  از دانشگاه علوم پزشکی بیرجند جهت خدمت رسانی به ساکنان مناطق مرزی این شهرستان حضور یافتند.

وی افزود: گروه جهادی فاطمه الزهرا(س) شامل 100 نفر دانشجوی خواهر و برادر  دانشگاه علوم پزشکی بیرجندجهت ارائه خدمات پزشکی، درمانی، عمرانی،فرهنگی،آموزشی و... در مناطق مرزی و محروم چاهشند، دغال،عباس آباد،چاه سموری حضور یافته و مشغول فعالیت می باشند.

علی شاه وردی تصریح کرد:تیم پزشکی شامل متخصص زنان،سونو گرافی، اطفال،داخلی، دندان پزشک در زمینه(ترمیم،عصب کشی،کشیدن دندان) و همچنین  اهداء 150 بسته بهداشتی به خانواده ها و تیم فرهنگی با اجرای برنامه های فرهنگی و آموزشی برای رده های سنی جوانان،نوجوانان وبزرگسالان در زمینه احکام،قرآن، ورزشی،آشپزی و... و همچنین تیم عمرانی نسبت به ساخت سه واحد سرویس بهداشتی از اهم فعالیت های این گروه جهادی در مدت حضور ده روزه در این مناطق مرزی می باشد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین