khamenei.ir
محل تبلیغ شما
شماره مطلب: 18464
1396-06-22 07:13
آثار دیجیتالی وحید آهنی ،آثاری که خلق آنها در دنیای دست و نقاشی کلاسیک گاهی بسیار دشوار است.

به گزارش نهبندان خبر،نقاشان بسیاری در کشور ما مشغول فعالیت هستند، نقاشانی که در سبک های مختلف و نیز به وسیله ابزارها و تکنیک های ویژه به خلق آثار خود مشغولند، آثار دیجیتالی وحید آهنی ،آثاری که خلق آنها در دنیای دست و نقاشی کلاسیک گاهی بسیار دشوار است.آثار ایشان بسیار خلاقانه و جذاب به نظر می آید. هنرمندی که در خلوت خودش بدون هیچ ادعایی دست به خلق آثاری مناسب می زند. شاید دوری از پایتخت و عدم حمایت سازمان ها و ارگان های دولتی فرصت معرفی شدن در گالری های معتبر،باعث شده  تا این هنرمند جوان  کمتر شناخته شود و در این جهت وظیفه دانستیم تا مصاحبه ای کوتاه با این هنرمند داشته باشیم که در ادامه می خوانیم:

وحید آهنی 22 ساله فرزند روستای سلطانی از توابع عربخانه نهبندان و عضو 5 نفر برتر و منتخب  نقاش دیجیتال کشور

وی افزود: از کودکی به هنر علاقه داشتم و در دوران دبیرستان به صورت جدی وارد عرصه گرافیک و طراحی شده و بعد از اتمام دوران تحصیل شروع به نقاشی دیجیتال نموده و پس ازگذشت یک سال به صورت حرفه ای و جدی در این عرصه مشغول هستم.

وحید آهنی نقاش دیجیتال خاطر نشان کرد: مشوق اصلی من خانواده و استاد بزرگوارم غلامرضا بی باک هستند که  زحمات زیادی جهت پیشرفت بنده متقبل شده اند.

وی در ادامه اظهار داشت: تا کنون به لطف خداوند مقام های اول در تخصص خودم در استان و شهرستان و منطقه ای راکسب کرده و آخرین موفقیتم نفر اول جشنواره رسانه های دیجیتال بین المللی در ژاپن  که در بخش آزاد این مقام را به لطف خداوند کسب نمودم، هنوز فرصت شرکت در نمایشگاه های خارجی ایجاد نشده و برای دو مجله خارجی نیز کار و فعالت انجام می دهم که امیدوارم بنوانیم با کمک دیگر دوستان و بزرگواران نمایشگاه های در سایر کشورها را ه اندازی کنیم.

وحید آهنی تصریح کرد: خداوند را شاکرم، مردم با فرهنگی در کشور و استان ما وجود دارند که تا کنون به کارها و آثار بنده علاقه مند شده اند اما بیشترین مخاطبین آثار من جذب  تصویر سازی ذهنی بنده شده اند.

آهنی یادآور شد: هنر از دیدگاه من به عنوان عضو کوچکی در خانواده بزرگ هنری اینگونه معنا می شود که: هنر یعنی زندگی اما داشتن فرهنگ هنر یعنی هوایی برای نفس کشیدن. و چنانچه فرهنگ هنر نباشد قطعا هنری هم وجود نخواهد داشت.

وحید آهنی هنرمند نقاش دیجیتالی در ادامه افزود: از هم استانی ها و اقوام و فامیل و همه بزرگواران تقاضا دارم در این میادین و عرصه به صورت جدی همدیگر را حمایت کنیم چرا که هنرمندان نیاز به حمایت ویژه مردمی دارند. بنده هم مانند سایر هنرمندان بی مهری زیادی از جانب ارگان ها و مسئولین دولتی شده است اما با توکل بر خداوند و عشق مردم و هنر کارم را ادامه می دهم . و کلیه عزیزان جهت بازدید از آثار بنده می توانند به موسسه عرفان واقع در شهدای 1 شهرستان بیرجند مراجعه و از نزدیک از آثار دیدن نمایند.

انتهای پیام/

 

 

دیدگاه شما

آخرین عناوین