khamenei.ir
محل تبلیغ شما
شماره مطلب: 18534
1396-07-01 18:07
مدیر آموزش و پرورش عشایری خراسان جنوبی:
تحصیل علم و دانش در کنار عمل به آموزه های دینی
بیجاری گفت: احترام به خانواده، والدین نیز باید انجام گیرد، احترام به معلم که او خود جایگاه و نقش پدر و مادر را دارد نیز باید حفظ گردد.

به گزارش نهبندان خبر،بیجاری مدیر آموزش و پرورش اداره عشایری خراسان جنوبی در مراسم نواختن زنگ مهر و مقاومت در دبیرستان حضرت معصومه(س) نهبندان  ضمن تبریک فصل بازگشایی مدارس و هفته دفاع مقدس و تسلیت ایام شهادت اباعبدالله الحسین(ع) گفت: در این خطه از خراسان جنوبی دانش آموزان مستعد و پر تلاشی وجود دارند که در جهت موفقیت آنان  باید به وظایف و تعهداتی که به ما محول شده و قبول کرده ایم درست عمل نماییم.

وی افزود: انسان مانند اعداد دارای دو جایگاه است یکی جایگاه مطلق و دیگری جایگاه مکانی، که این خود انسان است که ارزش و جایگاه اجتماعی خود را می تواند ارتقا دهد و به بهترین جایگاه مکانی دست یابد، و این سوای از بالا بودن سن می باشد.

 بیجاری تصریح کرد:تحصیل علم و دانش  خوب است اما به مسائل و آموزه های دینی هم باید عمل کرد،احترام به خانواده، والدین نیز باید انجام گیرد، احترام به معلم که او خود جایگاه و نقش پدر و مادر را دارد نیز باید حفظ گردد.

رئیس آموزش و پرورش عشایری استان خاطر نشان کرد: اولویت معلمان در زمینه تعلیم وتعلم ابتدا دانش آموزان و فرزندان مردم و بعد فرزندان خودشان می باشد.

بیجاری با اشاره به ایام محرم گفت: محرم یکی از بهترین زمان های خاص می باشد که هم عزاداری می کنیم و بر آگاهی و معنویت ما افزوده می شود و هم زمینه ساز اتفاقات خوبی می شود.

وی اظهار داشت: در میادین، خیابان ها و... تمثال شهدای دانش آموز را می بینیم که این از افتخارات بزرگ خانواده آموزش و پرورش است که در انقلاب اسلامی نقش خود را با نگاه ویژه شما دانش آموزان ایفا نموده است.

در ادامه رئیس آموزش و پرورش عشایری استان  یاد و خاطره معلمین  آموزش و پرورش سربیشه که چند روز گذشته در سانحه رانندگی جان خود را از دست دادند گرامی داشت و با خانواده این بزرگواران ابراز همدردی نمود.

 و در پایان  بیجاری ضمن یاد و خاطره سرداران شهیدی چون شهیدآهنی و شهید جابری به بازگویی خاطرات 8 سال دفاع مقدس پرداخت.

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما