khamenei.ir
محل تبلیغ شما
شماره مطلب: 18672
1396-08-01 11:00
جوان کار آفرین موفق کاهکرودی عربخانه نهبندان توانسته با اجرایی کردن طرح های اقتصاد مقاومتی سبب گشایش رزق و روزی خود و خانواده شود و حرفی برای گفتن داشته باشد.

به گزارش نهبندان خبر،وقتی صحبت از کار آفرینی و خود اشتغالی به میان می آید، عده ای تصور می کنند که شروع کار نیازمند سرمایه زیاد و نیروی کار بسیار می باشد و از این هول و هراس تن به کار نمی دهند اما در این بین افرادی هستند که با سرمایه اندک موفق به کسب درآمد هنگفت می شوند و دیگران را تشویق به کار آفرینی می نمایند.

محمود رضا کاظمی جوان روستای کاهکرود از توابع شهرستان نهبندان با همت و همکاری همسرش خانم محمدی از مجریان موفقی است که توانسته با اجرایی کردن طرح های اقتصاد مقاومتی سبب گشایش رزق و روزی خود و خانواده شود و حرفی برای گفتن داشته باشد.

کار آفرین موفق کاهکرودی گفت: سرمایه اولیه را با وام خود اشتغالی که از طرف ادارات شهرستان نهبندان به بانک عامل معرفی شدم دریافت نموده و شروع به ساخت و تجهیز پرورشگاه شتر مرغ نموده ام.

وی افزود:در ابتدا با 30 عدد جوجه فعالیت را آغاز نموده و پس از گذشت 6 ماه، شتر مرغ برای عرضه گوشت وارد بازار شد و این  خوشحالی و رضایتمندی من و همسرم را در پی داشت.

محمود رضا کاظمی با توصیه به جوانان جویای کار می گوید: روستا بهترین مامن و جایگاه برای رشد و کارآفرینی می باشد.

او ادامه می دهد: جوانان گول زرق و برق شهر را نخورید در روستا بمانید و به پرورش شتر مرغ و سایر احشام و دام مشغول شوید چرا که نان و روزی حلال در همین کارها نهفته است.

جوان کارآفرین کاهکرودی افزود: من نه در دانشگاه های معتبر درس خوانده ام ونه تجربه ای در این خصوص د اشته ام بلکه با توکل به خداوند و مشاوره ای که از سایر فعالین این عرصه گرفته ام توانسته ام در کار خودم موفق شوم.

کاظمی خاطر نشان کرد:اکنون پس از کسب تجربه و اطمینان  از بازار شتر مرغ،تصمیم گرفته ایم تا سایر محصولات آن را نیز به فعالیت خود اضافه کنم.

وی از بازار فروش گوشت شتر مرغ گفت و افزود: خدا را شکر هیچ دغدغه ای برای فروش گوشت ندارم چرا که گوشت را در بازار محلی و گاها به یزد و اصفهان صادر می کنم.

محمود رضا کاظمی در پایان با توصیه به سایرین جهت راه اندازی کارگاه ها و پرورش گاه های زود بازده شتر مرغ اظهار داشت: علاقه مندان به این کار و حرفه سرمایه خود را برای پرورش شتر مرغ به کار گیرند و هیچ نگرانی نداشته باشند و بنده هم در حد توان جهت مشاوره و راهنمایی در خدمت علاقه مندان و مشتاقان پرورش شتر مرغ هستم.

انتهای پیام/

 

 

دیدگاه شما

آخرین عناوین