khamenei.ir
محل تبلیغ شما
شماره مطلب: 18679
1396-08-02 20:46
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی عنوان کرد
همراهی، همدلی و پشتکار سه ویژگی بارز فرهنگیان خراسان‌جنوبی
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی همراهی، همدلی و پشتکار را سه ویژگی بارز فرهنگیان خراسان‌جنوبی و رمز موفقیت آموزش و پرورش استان دانست .

به گزارش نهبندان خبر،عباس لامعی پیش از ظهر امروز در مراسم تکریم و معارفه مدیر آموزش و پرورش شهرستان نهبندان اظهار کرد: در مهر ماه سال جاری ۲۸ نفر به عنوان حق‌التدریس جذب آموزش و پرورش نهبندان شدند.

وی، همراهی، همدلی و پشتکار را سه ویژگی بارز فرهنگیان خراسان‌جنوبی و رمز موفقیت آموزش و پرورش استان دانست و تصریح کرد: دستگاه عظیمی چون آموزش و پرورش با توجه به رسالت مهمی که برعهده دارد، نیازمند مشارکت همه آحاد جامعه می باشد.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی با بیان این که مردم استان آموزش و پرورش را از جزئی از سبد خانوار خود می‌دانند، ادامه داد: امروز مهم‌ترین سرمایه‌های استان در دستان آموزش و پرورش قرار دارد و ما به حکم وظیفه موظفیم از گل‌های باغ زندگی مردم به خوبی مراقبت کرده، استعدادها و توانمندی‌های بالقوه آنان را شناسایی نموده، به طور صحیح پرورش داده و به خوبی بارور سازیم.

لامعی نقش اولیاء در کیفیت بخشی به مسائل آموزشی و پرورشی مدارس را بسیار تعیین‌کننده و حائز اهمیت دانست و افزود: امروزه پیوند مستمر خانه و مدرسه و ارتباط متقابل اولیاء و مربیان به عنوان یکی از مهم‌ترین ارکان تعلیم و تربیت مطرح است.

وی با اشاره به کسب رتبه دوم علمی کشور در آزمون سراسری توسط آموزش و پرورش استان، ابراز داشت: شاکله و اساس آموزش و پرورش در خراسان‌جنوبی با تفکر و روحیه جهادی شکل گرفته و فرهنگیان نیز با توجه به همین تفکر در عرصه تعلیم و تربیت فرزندان این خطه جهاد و ایثار می‌کنند.

دبیر شورای آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی، با اشاره به شرکت قریب ۴ هزار نفر از فرهنگیان استان در  نقل و انتقالات ادامه داد: شرایط مدیریت در آموزش و نهبندان ویژه و سخت است چرا که جزء شهرهایی است بیشترین مراجعات را در نقل و انتقالات دارد.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی از برگزاری مرحله دوم آزمون استخدامی آموزش و پرورش در زمستان سال جاری خبر داد و افزود: با مشخص شدن سهمیه استان و تعداد قبول‌شدگان نیروهای جدیدی جذب آموزش و پرورش می‌شوند که سهم دو شهرستان سربیشه و نهبندان ویژه خواهد بود.

در این مراسم توسط لامعی، از زحمات حسین پرنده قدردانی شد و محمد رضا عاطفه‌دوست به عنوان مدیر جدید آموزش و پرورش نهبندان معرفی شد.

دیدگاه شما