khamenei.ir
محل تبلیغ شما
شماره مطلب: 18737
1396-08-12 20:20
رئیس اداره تبلیغات اسلامی نهبندان گفت:وظیفه آحاد ملت ایران در روز سیزده آبان این است که بار دیگر با شهدا و آرمان های والای شهدا تجدید میثاق کنند و با دوستان شهدا دوست و با دشمنان شهدا و رهبری دشمن باشیم چرا که ما پیرو ولایت و رهبری هستیم.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی رئیس اداره تبلیغات اسلامی نهبندان در گفتگو با  نهبندان خبر،گفت: روز سیزده آبان که به عنوان روز مبارزه با استکبار جهانی نامگذاری شده است در واقع یادآور سه واقعه مهم در تاریخ ایران عزیز اسلامی است.

وی افزود:سه اتفاق،در سه دوره مختلف به وجود آمده است و به همین دلیل این روز را در تاریخ کشور به عنوان یوم الله به ثبت رسانده اند.(تبعید امام خمینی(ره) روز دانش آموز و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا)

حسینی تصریح کرد:وظیفه آحاد ملت ایران در روز سیزده آبان این است که بار دیگر با شهدا و آرمان های والای شهدا تجدید میثاق کنند و با دوستان شهدا دوست و با دشمنان شهدا و رهبری دشمن باشیم چرا که ما پیرو ولایت و رهبری هستیم.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی نهبندان اظهار کرد: درایت و هوشمندی ولایت فقیه و رهبری اسلامی و بصیرت مثال زدنی مردم انقلابی و برومند ایران،نه تنها نظام،انقلاب و میهن اسلامی را در برابر طوفان و هجمه ها و توطئه های سهمگین استکباری حفظ کرده است بلکه آن را به موتور  محرکه و الگوی نافذ و جامعی برای شکل گیری نهضت بیداری جهانی و فراگیر شدن امواج ظلم ستیز عدالت خواهی در جای جای عالم کفر زده و تحت سلطه و ستم امروز مبدل خواسته است.

وی در ادامه با توجه به صحبت های اخیر رئیس جمهور منفور آمریکا  و پیشرو بودن یوم الله 13 آبانماه گفت:سپاه پاسداران ضامن امنیت کشور است،آنکه سبب ناامنی کشورهای منطقه شده و جان هزاران مسلمان و انسان بی گناه در مناطق مختلف جهان را به خطر انداخته و بسیاری از آنان را آواره و یا قتل عام کرده است ،آمریکای جنایتکار و همدستانشان است.

حسینی افزود:سخنان رئیس جمهور آمریکا به خاطر خصومت و دشمنی است که با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دارذد زیزا که سپاه منافع مستکبران و ستمگران را در منطقه به خطر انداخته است و همه دنیا می دانند که کشوری همانند ایران در دنیا وجود ندارد که این چنین امنیتی زبانزد داشته باشد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی نهبندان در پایان با دعوت از همه آحاد ملت ایران ،بخصوص مردم شریف نهبندان که خانواده سرداران شهید را میزبانی می کنند گفت:مگی حتما باید در این راهپیمایی شرکت کنند و جوانان،دانش آموزان امروز ما راه دانش آموزان و دانشجویان انقلابی اوایل انقلاب را الگوی رفتاری خود قرار دهند.

انتهای پیام/

 

 

0

 

دیدگاه شما

آخرین عناوین