khamenei.ir
محل تبلیغ شما
شماره مطلب: 18740
1396-08-13 12:49
امام جمعه موقت بیرجند در جمع راهپیمایان نهبندانی:
آمریکا، گرگی در لباس میش است
امام جمعه موقت بیرجند گفت:مگر می شودمسلمان با آمریکا مشکل نداشته باشد چرا که آمریکا به فرموده امام شیطان بزرگ است و آمریکا گرگی است که در لباس میش ظاهر شده و خواهان برقراری ارتباط با ما است.

به گزارش نهبندان خبر،حجت الاسلام والمسلمین محمد مختاری امام جمعه موقت بیرجند در جمع راهپیمایان 13 آبان در مصلی امام علی(ع) نهبندان گفت:راهپیمایی باشکوه و پرشور مردم نهبندان نشان از وحدت و انسجام مردم این خطه از جمهوری اسلامی ایران است که ولایت مداری خود را اثبات نمودند.

وی با اشاره به یوم الله 13 آبان افزود: در 13 آبان 1343 امام خمینی(ره) به ترکیه تبعید شدند و در 13 آبان 1357 دانشجویان پیرو خط امام لانه جاسوسی آمریکا را تسخیر و به شیطنت ها ی سازمان های راه یافته در داخل کشور پایان داده و این روز، روز دانش آموز نامیده شد و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است.

حجت الاسلام مختاری تصریح کرد:پیوسته حق و باطل در تقابل و درگیری و نزاع با همدیگر بوده اند و قدیمی ترین جنگ،جنگ بین حق و باطل بوده است.

وی در ادامه با بیان اینکه جنگ از ابتدا تا انتهای دنیا ادامه داشته و دارد گفت: در هر زمان و مکانی  که درگیری وجود دارد دشمن در لباس دوست ظاهر می شود و درگیری را به وجود آورده و از تفرقه افکنی لذت می برد.

محمد مختاری اظهار داشت: هر کس در برابر خداوند ایستادگی کند طاغوت است و در طول تاریخ نیز انبیای الهی انسان را به توحید و پرستش دعوت نموده چرا که خداوند حق مطلق می باشد و وظیفه انسانها است که خدای عالم را بندگی کنند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه استکبار جهانی در 22 بهمن 1357 به زباله دان تاریخ انداخته شد و اسلام ناب حاکم شد گفت: مگر می شودمسلمان با آمریکا مشکل نداشته باشد چرا که آمریکا به فرموده امام شیطان بزرگ است و آمریکا گرگی است که در لباس میش ظاهر شده و خواهان برقراری ارتباط با ما است.

مختاری بیان داشت: آمریکا نوکر می خواهد اما ایران با درایت و هوشمندی سرمایه بزرگ و معنوی خود فکر و هدف دشمن پلید را خوانده و نقشه های او را عقیم ساخته و قدرت خود را در جهان اسلام به همگان نشان داده است چرا که ایران به اسلام هویت بخشید.

امام جمعه موقت بیرجند خاطر نشان کرد:دولت آمریکا بداند که جمهوری اسلامی ایران یک نظام مقتدر است و با تحریم و دیگر مسائل از پای در نمی آید بلکه مقاوم تر می شود.

مختاری در ادامه افزود: همگان بدانند ما یک ملت مقتدر و متحدیم و هیچ کس یارای به زیر سلطه کشیدن ما را ندارد و ملت ما تضعیف نخواهد شد و آنچه قابل مشاهده و وضوح است بدعهدی آمریکاست همان آمریکایی که استکبار جهانی است و منفور همگان است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما