khamenei.ir
محل تبلیغ شما
شماره مطلب: 18741
1396-08-13 13:45
گفتگو با مردم در مراسم 13 آبان در نهبندان:
ما مرد عملیم/تحریم ما را مقاوم می سازد
سجاد دانش آموز نهبندانی گفت:مرگ بر آمریکا شعار ما در خیابان ها و راهپیمایی ها نیست ،بلکه مرگ بر آمریکا را از ته دل در نماز و نیایش خود از خداوند متعال خواسته و دشمن بداند که ما دانش آموزان پشت ولایت فقیه خود ایستاده و گوش به امر و فرمان رهبری هستیم و تحریم ما را از پای در نمی آورد بلکه مقاوم تر می سازد.

به گزارش نهبندان خبر، راهپیمایی 13 آبان ماه با حضور اقشار مختلف مردم و حضور پر رنگ دانش آموزان و دانشجویان در شهرستان نهبندان برگزار شد.

پریسا بخشی دانش آموز دوره متوسطه در گفتگو با خبرنگار ما گفت: ما نه تنها با شعار مرگ بر آمریکا بلکه با عمل خود پشتیبان ولایت فقیه بوده و ولایتمداری خود را به همگان اثبات کردیم و اجازه نخواهیم داد بیگانگان به حیثیت و آبروی کشور ما دست درازی کنند.

آخوندی فرهنگی نهبندانی گفت: سیزده آبان روز همبستگی و وحدت دانش آموزان با سایر اقشار می باشد،چرا که دانش آموزان با حضور  پر رنگ خود در راهپیمایی لرزه بر اندام دشمنان انداخته و همبستگی خود را به رخ جهانیان می کشند و با مشت های گره کرده و نواهای مرگ بر آمریکا نشان داه که آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.

رسول دانشجوی دکتری می گوید:سیزده آبانماه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است و همواره ملت ما در مراسم های گوناگون به ویژه 13 آبان به عنوان نماد اعتراض و مقاومت در برابر زیاده خواهی و مداخله جویی دشمنان به خصوص آمریکای جنایتکار راهپیمایی می کنیم و انزجار خود را از آمریکا و سایر دشمنان نشان می دهیم.

حکیمه دانش آموز مدرسه زکیه اظهار داشت: آمریکا بداند که من و همه دانش آموزان او را لگد مال می کنیم و خون خود را در راه پاسداری از ارزشهای کشورمان هدیه می دهیم.

سجاد دانش آموز هنرستان فنی افزود: مرگ بر آمریکا را شعار ما در خیابان ها و راهپیمایی ها نیست، بلکه مرگ بر آمریکا را از ته دل در نماز و نیایش خود از خداوند متعال خواسته و دشمن بداند که ما دانش آموزان پشت ولایت فقیه خود ایستاده و گوش به امر و فرمان رهبری هستیم و تحریم ما را از پای در نمی آورد بلکه مقاوم تر می سازد.

حمانی استاد دانشگاه اظهار داشت:13 آبان روز شکستن شاخ آمریکا به واسطه ملت شهید پرور ایران است و دانش آموزان و دانشجویان امروز ادامه دهندگان راه جوانان انقلابی گذشته هستند و با شعار  و عمل خود  مبارزه با مستکبرین و حمایت از مستضعفین جهان را نشان می دهند.

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما