khamenei.ir
محل تبلیغ شما
شماره مطلب: 18750
1396-08-15 10:58
امام جمعه نهبندان گفت:برپایی نمایشگاه کتاب در نهبندان باعث رفاه حال اهل کتاب و مطالعه می شود چرا که در این شهرستان با کمبود کتابفروشی مواجه هستیم و اهل مطالعه شرایط خرید آسان را ندارند.

به گزارش نهبندان خبر،حجت الاسلام والمسلمین خزاعی امام جمعه نهبندان با تشکر از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان جهت برگزاری نمایشگاه کتاب گفت: اقدام و برپایی نمایشگاه کتاب در روز فرهنگ عمومی کاری  بسیار شایسته و در خور تحسین است زیرا کتاب غذای روح بشر شناخته شده است و همانطور که جسم انسان نیاز به غذا دارد،روح انسانی نیز نیاز به غذا و خوراک دارد بنابراین غذای روح انسان،کتاب است و انسان باید به سراغ غذای سالم برای روح خود باشد چرا که غذای فاسد می تواند روح انسان را خدشه دار کند .

وی افزود: برپایی نمایشگاه کتاب در نهبندان باعث رفاه حال اهل کتاب و مطالعه می شود چرا که در این شهرستان با کمبود کتابفروشی مواجه هستیم و اهل مطالعه شرایط خرید آسان را ندارند.

امام جمعه نهبندان تصریح کرد:شهروندان فرصت را مغتنم شمرده و در بازدید از نمایشگاه، کتاب ها و محصولات فرهنگی مورد نیاز خود را تامین نمایند . چرا که در دسترس بودن و تخفیف خرید از مزایای این نمایشگاه می باشد.

 حجت الاسلام خزاعی در پایان از مجموعه های فرهنگی و مدارس درخواست بازدید گروهی و دسته جمعی از نمایشگاه را داشت و افزود: چنانچه استقبال گسترده و وسیع باشد مدت زمان برگزاری آن تمدید خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما