khamenei.ir
محل تبلیغ شما
شماره مطلب: 18757
1396-08-15 17:50
نماینده مرده نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد
توزیع عادلانه اعتبار ورزشی در استان/ ورزش جایگاهی برای سیاسی کاری نیست
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی گفت: ورزش جایگاهی برای سیاسی کاری و حاشیه سازی نیست و باید اجازه دهیم تا با حمایت های مسئولین استانی و کشوری افراد بومی، توانمند و دلسوز در فضایی آرام و بدور از تشنج به کار خود ادامه دهند.

به گزارش نهبندان خبرصبح امروز 14 آبان ماه دکتر نظر افضلی نماینده مردم شهرستان های سربیشه و نهبندان در مجلس شورای اسلامی با دکتر افضل پور مدیر کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی، پیرامون مسائل و موارد مورد بحث در حوزه ورزش و جوانان استان و به ویژه شهرستان های سربیشه و نهبندان دیدار و گفت و گو کردند.

دکتر نظر افضلی در این دیدار ضمن تشکر از اقدامات علمی و کارشناسانه دکتر افضل پور در سیستم ورزش و جوانان استان خاطر نشان ساخت: ورزش جایگاهی برای سیاسی کاری و حاشیه سازی نیست و باید اجازه دهیم تا با حمایت های مسئولین استانی و کشوری افراد بومی، توانمند و دلسوز ورزش استان در فضایی آرام و بدور از تشنج به کار خود ادامه دهند.

وی افزود: باید حضور نخبگان دانشگاهی در پست های مدیریتی، در متن جامعه و خارج از فضای دانشگاه غنیمت شمرد و از این پتانسیل ارزشمند برای علمی ترشدن سایر دستگاه ها و سیستم ها نیز نهایت بهره را برد.

نماینده مردم شهرستان های نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی گفت: وقتی یک دانشگاهی در کنار کار و خدمت در فضای کاری امن و قانونمند دانشگاه مسئولیت دیگری می پذیرد، باید این منبع خیر را قدر دانست و ضمن حمایت از او و اعتماد به توان علمی و مدیریتی وی، تلاش کرد تا راه های شفاف سازی و اصلاح زیربنایی در دستگاه ها بیش از پیش مهیا گردد.

وی گفت: تنها پاکی و درستی ست که در حافظه تاریخ خواهد ماند.

دکتر نظر افضلی ضمن ابراز گلایه مندی از سهم ناچیز پروژه های شهرستان های نهبندان و سربیشه از محل اعتبارات اختصاص یافته، توزیع عادلانه اعتبارات در سطح استان را لازمه داشتن توسعه ای متوازن دانست و خواستار توجه ویژه مسئولین در خصوص چمن مصنوعی بندان، تعمیر و نگهداری اماکن ورزشی نهبندان و سربیشه، تکمیل چمن مصنوعی لانو و استخر سربیشه شد.
انتهای پیام/

دیدگاه شما