khamenei.ir
محل تبلیغ شما
شماره مطلب: 18760
1396-08-16 10:46
رئیس شبکه بهداشت و درمان نهبندان خبر داد
سهم نهبندان از توزیع پزشکان
رئیس شبکه بهداشت و درمان نهبندان از اختصاص 4 پزشک متخصص به شهرستان نهبندان خبر داد.

علیرضا فرید هاشمی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان نهبندان در گفتگو با  نهبندان خبر، از حضور 4 متخصص در نهبندان خبر داد.

وی افزود: پزشکان مربوطه در حوزه های قلب و عروق،جراحی داخلی،سونوگرافی و پاتولوژی از  اول آذرماه در بیمارستان نهبندان آماده پذیرش بیماران می باشند.

فرید هاشمی تصریح کرد:تعدادی از این متخصصین جایگزین پزشکان طرحی که دوره آنها به اتمام رسیده خواهند شد و متخصص پاتولوژی سهمیه جدید نهبندان است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان نهبندان با بیان اینکه تعهد متخصص اطفال در نهبندان تا پایان اسفند ماه می باشد افزود:هیچ نگرانی وجود ندارد و در این حوزه نیز پزشک اطفال جایگزین خواهد شد.

فرید هاشمی در خصوص وضعیت بیمارستان شهید آتشدست نهبندان به خبرنگار ما می گوید: بیمارستان شهید آتشدست نهبندان تنها بیمارستان 32 تختخوابی و تک متخصص شهرستان است که در حال حاضر 7 متخصص در رشته هایی همانند رادیولوژی،جراحی،داخلی،اطفال،بیهوشی و... در بیمارستان مشغول ارائه خدمات به بیماران هستند

وی در ادامه خاطر نشان کرد:مجوز ارتقای بیمارستان شهید آتشدست از 32 به 64 تختخوابی دریافت شده است که برای اجرایی شدن آن به طور حتم باید سه نیروی انسانی،بنا،تجهیزات و امکانات هم افزوده شود.

هاشمی اظهار داشت:ارتقای بیمارستان نیاز به اعتبار دارد و باید مسئولان امر در رده های مختلف برای این منظور مساعدت های لازم را داشته باشند.

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما