khamenei.ir
محل تبلیغ شما
شماره مطلب: 18761
1396-08-16 11:18
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شوسف از پرداخت 150 میلیون ریال کمک هزینه و توزیع 200 بسته تحصیلی بین دانش آموزان مدد جوی این نهاد خبر داد.

عباسی رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شوسف در گفتگو با  نهبندان خبر،از پرداخت 150 میلیون ریال کمک هزینه و توزیع 200 بسته تحصیلی به دانش آموزان مددجوی این نهاد خبر داد.

وی افزود:با توجه به وضعیت هر دانش آموز نیازمند و نظر مددکار خانواده،دانش آموز از یک یا چند مورد از خدمات تامین هزینه نوشت افزار و کتب درسی،تامین پوشاک دانش آموزی،تقویت بنیه تحصیلی،کمک هزینه راهیابی به دانشگاه،تامین تجهیزات آموزشی رشته های فنی و حرفه ای،هزینه رفت و آمد به مدرسه،هزینه ثبت نام در مدارس و ارائه خدمات مشاوره شغلی و تحصیلی بهره مند شده اند.

 عباسی با بیان اینکه 200 بسته تحصیلی در راستای حمایت تحصیلی دانش آموزان تحت پوشش این نهاد توزیع شده است تصریح کرد:دانش آموزان مناطق محروم از امکانات کمتری برخور دار هستند که لازم است مسئولان و خیران برای تحصیل و رفاه هر چه بیشتر آنها تمهیدات مناسبی را به کار گیرند چرا که دانش آموزان نیازمند بسیاری از این خطه کشور جزو نخبگان علمی و تحصیلی هستند که حمایت از آنها می تواند توسعه و پیشرفت جامعه را رقم بزند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما