khamenei.ir
محل تبلیغ شما
شماره مطلب: 18763
1396-08-16 17:17
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای نهبندان :
336 نفربا مهارت آموزی کار بلد شدند
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای نهبندان گفت: 336 نفر در قالب طرح کاروان مهارت های زندگی و فنی و حرفه ای امید از ابتدای سالجاری تا کنون مهارت های فنی حرفه ای را در خوشه های مختلف صنعت،فرهنگ ، هنر و خدمات فرا گرفته اند.

مرتضی مالدار تنها رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای نهبندان در گفتگو با  نهبندان خبر،از  اجرای 71272 نفر ساعت آموزش  مهارت حرفه ای در طرح کاروان های مهارت زندگی و فنی و حرفه ای امید در 7 ماهه نخست سالجاری خبر داد.

وی با اشاره به اینکه اجرای طرح کاروان مهارت های زندگی و فنی و حرفه ای امید به پیشنهاد و حمایت امور بانوان و خانواده فرمانداری شهرستان و سایر دستگاه های دولتی و حمایتی در حال اجرا است افزود: این طرح زمینه استفاده عموم مردم خصوصا روستاها،عشایر مناطق محروم و مرزی نهبندان از آموزش های مهارتی فنی و حرفه ای را فراهم آورده است.

مرتضی مالدار تنها تصریح کرد:336 نفر در قالب طرح کاروان مهارت های زندگی و فنی و حرفه ای امید از ابتدای سالجاری تا کنون مهارت های فنی حرفه ای را در خوشه های مختلف صنعت،فرهنگ و هنر و خدمات فرا گرفته اند.

رئیس مرکز فنی حرفه ای نهبندان در پایان با تاکید بر  اینکه اجرای این طرح زمینه مشارکت و استفاده حداکثری از ظرفیت دستگاه های شهرستان در ترویج فرهنگ مهارت آموزی و کارآفرینی را موجب شده است از تعامل و همکاری سازنده،امور بانوان و خانواده فرمانداری شهرستان با مجموعه مرکز آموزش  فنی و حرفه ای نهبندان تقدیر و تشکر نمود.

انتهای پیام/

دیدگاه شما