khamenei.ir
محل تبلیغ شما
شماره مطلب: 18775
1396-08-20 11:06
نمایشگاه پایان دوره مهارت آموختگان حرفه مشبک کار چوب درجه دو در روستای گوند شهرستان نهبندان برگزار شد.

به گزارش نهبندان خبر،نمایشگاه پایان دوره مهارت آموختگان حرفه مشبک کار چوب درجه دو در روستای گوند شهرستان نهبندان برگزار شد.

مرتضی مالدار تنها رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان نهبندان در این نمایشگاه به معرفی طرح توانمندسازی روستائیان،عشایر مناطق محروم و مرزی پرداخت و افزود: در راستای تحقق سیاست های کلی اشتغال ابلاغ شده از سوی مقام معظم رهبری و همچنین دستورالعمل های دولت تدبیر و امید این طرح توسط سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور اجرا می گردد.

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای نهبندان در ادامه هدف طرح توانمند سازی را عدالت بنیان نمودن خدمات آموزش های مهارتی و حرفه ای و افزایش ضریب نفوذ آموزش ها به مناطق کمتر توسعه یافته عنوان نمود.

وی هدف از برگزاری این گونه نمایشگاه ها را در سطح روستاها معرفی توانمند های مهارت آموختگان دوره های فنی و حرفه ای و همچنین کیفیت خدمات آموزش های مهارتی و توانایی مربیان سازمان عنوان نمود.

مرتضی مالدار تنها در پایان با تقدیر و تشکر از شورای اسلامی،دهیار و عموم مردم روستای گوند که با مشارکت و همکاری خود زمینه برگزاری این کارگاه آموزشی را مهیا ساخته اند بر آمادگی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بر اجرای دوره های مهارت تکمیلی و همچنین مناسب با نیاز کار منطقه تاکید نمود .

گفتنی است دوره آموزشی مشبک کار چوب به مدت 270 ساعت شامل آموزش های نظری و عملی است که در روستای گوند و برای 15 نفر از متقاضیان برگزار گردیده است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین