khamenei.ir
محل تبلیغ شما
شماره مطلب: 18791
1396-08-23 12:39
رئیس جمعیت هلال احمر نهبندان از 12 پایگاه جمع آوری کمک های مردمی برای زلزله زدگان غرب کشور خبر داد.

حسین رضائی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان نهبندان در گفتگو با  نهبندان خبر، گفت:جمعیت هلال احمر نهبندان همزمان با سراسر کشور نسبت به جمع آوری کمک های مردمی در قالب اکیپ های ثابت و سیار اقدام نموده است.

وی افزود:کمک های مردمی توسط کلیه نیروهای امدادی و نجاتگران شهرستان نهبندان در حال جمع آوری می باشد و همه جوانان جمعیت هلال احمر بسیج گردیده تا نسبت به جمع آوری کمک اقدام نمایند.

رضائی اضافه کرد: با توجه به مسافت و طولانی بودن مسیر راه، افراد نوع دوست و نیکوکار شهرستان نهبندان می توانند وجوه نقدی خود را به شماره حساب 99999 نزد بانک ملی واریز ، تا اقلام مورد نیاز زلزله زدگان در غرب کشور از نزدیکترین مراکز خریداری و توزیع گردد.

وی همچنین اقلامی از جمله کنسروجات،پتو و آب معدنی  را از اقلام مورد نیاز ارسال به مردم  غرب کشور برشمرد و افزود: اکیپ های ثابت و سیار جمع آوری کمک در شهر و روستاهای پر جمعیت  مشغول جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی می باشند.

رضائی ادامه داد: در حال حاضر ایستگاه ثابت در محل میدان امام خمینی(ره) شهرستان و 12 پایگاه در محل شهر شوسف و سایر بخش ها و روستاهای پر جمعیت  در حال جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی مردم شریف نهبندان می باشد.

رئیس جمعیت هلال احمر نهبندان از آماده باش تیم های پزشکی و درمانی این شهرستان گفت و افزود: متعاقبا گزارشی تکمیلی کمک های مردمی اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین