khamenei.ir
محل تبلیغ شما
شماره مطلب: 18829
1396-08-29 17:00
مدیر کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی گفت:نهبندان شهرستان بقعه محور است و من نیز خادم مردم هستم و باید خدمت رسانی کنم، چرا که اداره اوقاف نهبندان از برنامه ابلاغی درآمدی خود در سال جاری عبور کرده و این نشان از اعتقادات و عزم راسخ مردم این خطه از کویر را دارد.

به گزارش نهبندان خبر،منصور هاشمی مدیر کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی در همایش همه واقف باشیم در شهرستان نهبندان با تبریک حلول ماه ربیع الاول و دهه وقف با اشاره به اهتمام رهبر انقلاب به قرآن گفت: سازمان اوقاف به انجام امور قرآنی افتخار می کند چرا که قرآن کریم زبان گویای خداوند است که توسط پیامبر مهر و رحمت بر بشریت و نجات او نازل شده است.

وی به حضور منسجم و گسترده بانوان در امور قرآنی اشاره و افزود: زمانی که بانوان قرآنی شوند،فرزندان آنها نیز قرآنی شده و از تربیت قرآن بهره می گیرند چرا که ار دامن زن ،مرد به معراج رود.

هاشمی با بیان اینکه 12 هزار متر مربع زیر بنا و ساخت و ساز در استان وجود دارد افزود: هیئت امنا های مساجد،بقاع متبرکه و امامزادگان مطالبه گر هستند،نیاز به مجوز دارند و ما نیز باید کار انجام دهیم.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی تصریح کرد: نهبندان شهرستان بقعه محور است و من نیز خادم مردم هستم و باید خدمت رسانی کنم، چرا که اداره اوقاف نهبندان از برنامه ابلاغی درآمدی خود در سال جاری عبور کرده و این نشان از اعتقادات و عزم راسخ مردم این خطه از کویر را دارد.

هاشمی در ادامه افزود: موقوفات نسبت به سال گذشته 50 درصد افزایش و در بخش بقاع متبرکه 56درصد افزایش وجود دارد و این می رساند که مردم خراسان جنوبی از بالاترین نرم اعتقادات مذهبی برخوردار هستند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما