khamenei.ir
محل تبلیغ شما
شماره مطلب: 18830
1396-08-29 17:23
همزمان با دهه وقف، سه پروژه با حضور مسئولان استانی در آستان مقدس امامزاده سیدالحسین (علیه السلام) و مسجد حضرت ابوالفضل نهبندان افتتاح شد.

به گزارش نهبندان خبر،همزمان با دهه وقف سه پروژه با حضور مدیر کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی و مسئولین شهرستانی در آستان مقدس امامزاده سیدالحسین (علیه السلام) و مسجد حضرت ابوالفضل نهبندان افتتاح شد.

حمیدرضا بهادری روز دوشنبه در این مراسم افزود: کاروانسرای نهبندان واقع در خیابان شهدای این شهر در زمینی به مساحت 200 متر مترمربع، در 2 طبقه 135 متری با کابری تجاری و خدماتی ساخته می شود.
وی با بیان اینکه زمین این کاروانسرا موقوفه بوده که توسط مرحوم حاج حسین علی وقف شده است اظهار کرد: کار ساخت این طرح تا بهمن امسال به پایان می رسد و برای آن یک میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است.
بهادری همچنین از آغاز بهره برداری 16 زائر سرا و سوئیت در مزار سیدالحسین (ع ) نهبندان خبر داد و گفت: برای این طرحها که دارای امکانات و تجهیزات کامل رفاهی و 480 متر مربع زیربنا می باشد، چهار میلیارد تومان هزینه شده است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه نهبندان در ادامه با اشاره به افتتاح پارکینگ مسقف(سایبان دار) به مساحت 600 متر مربع با هزینه 600 میلیون ریال از منبع تامین خیرین در مسجد مقدس حضرت ابوالفضل اشاره و افزود:وقف احسانی ماندگار است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما