khamenei.ir
محل تبلیغ شما
شماره مطلب: 18851
1396-09-04 08:17
به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج،یادواره شهدای دهستان عربخانه برگزار شد

به گزارش نهبندان خبر، برگزاری یادواره شهدا یکی از با ارزش ترین و تاثیر گزار ترین فعالیت های فرهنگی سپاه و بسیج است و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه بدان معناست که راه و هدف  شهدا را خوب بشناسیم و آن را ادامه دهیم.

در همین راستا و به مناسبت بزرگداشت هفته بسیج، به همت حوزه مقاومت بسیج شهید آهنی دهک، یادواره 49 شهید دهستان عربخانه با حضور سردار علی قاسمی فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی،نظر افضلی نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی،جمعی از مسئولین شهرستانی و بخش شوسف و اهالی خونگرم دهستان عربخانه برگزار شد.

سردار قاسمی با تبریک هفته بسیج و پیروزی جبهه مقاومت اسلامی گفت:چنانچه سنت ها و وعده های الهی حق باشد قطعا تحقق پیدا می کند چرا که وعده سردار سلیمانی یک وعده حق بود و در کمتر از زمان موعود پیروزی محقق و از آن جبهه مقاومت اسلامی شد.

وی افزود:با نصب العین قرار دادن سیره شهدا که صداقت پیشه آنها بوده است ما نیز پیروز میدان خواهیم شد.

فرمانده سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی با اشاره به اینکه بسیج ،عظیم ترین ارتش الهی سازمان یافته است تصریح کرد:بسیج الهی ما که الگو برای تمام جهان شده است یک نیروی با انگیزه،مخلص و وفای به عهد است که امروز در جهان بی نظیر است و در همه شهرها،روستاها با هر گویش و فرهنگ و مذهبی،بسیج وجود دارد.

وی ادامه داد: سه نکته در مورد بسیج و بسیجیان وجود دارد و آن حضور بسیجیان،شناخت دشمن و اقدام به موقع و عمل کردن است که این را خالصانه در تمام  صحنه ها و عرصه ها نشان داده اند.

ایشان در پایان خاطر نشان کرد:انشاء الله شهدا از ما راضی بوده و ما نیز بتوانیم وظیفه خود در قبال شهدا را به خوبی انجام دهیم.

شایان ذکر است: غبار روبی و عطر افشانی گلزار شهدا،برپائی نمایشگاه تجلی اقتصاد مقاومتی،قرائت شعر با موضوع بسیج توسط شاعران و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس از سایر برنامه های این مراسم است.

انتهای پیام/

 

 

 

دیدگاه شما

آخرین عناوین