khamenei.ir
محل تبلیغ شما
شماره مطلب: 18861
1396-09-05 11:08
همزمان با پنجم آذر سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان امام روح الله اجتماع بزرگ بسیجیان در شهرستان نهبندان برگزار شد.

به گزارش نهبندان خبر،اجتماع بزرگ بسیجیان با عنوان "شکوه مقاومت" با حضور  خانواده شهدا،گردانهای نمونه بسیج در رده های مختلف عشایر،ادارات،پایگاه ها ی مقاومت و اقشار مختلف  بسیج ،امروز در نهبندان برگزار شد.

بسیجیان نهبندان هم در این شکوه حضور،آمادگی خود را برای دفاع و پشتیبانی از آرمان های انقلاب،حریم ولایت به نمایش گذاشته و با همخوانی سرود لبیک یا ثارالله انزجار و نفرت خود را از استکبار جهانی اعلام کردند.

سرهنگ پاسدار علی شاه وردی فرمانده سپاه ناحیه نهبندان با تشکر و قدر دانی از حضور پرشور بسیجیان در اجتماع شکوه مقاومت گفت: تدبیر تشکیل بسیج به امر و فرمان امام راحل(ره)  سپردن حفاظت و حراست از نظام و انقلاب به مردم است چرا که بسیج از دل مردم و برای مردم است و بارها در عرصه های مختلف نشان داده شده است.

وی با  اشاره به ،الگو شدن بسیج برای تمامی کشورها و ملت ها افزود: بسیج یک نیرویی است که جایگزین ندارد و چنانچه بسیج تضعیف شود نظام و انقلاب نیز تضعیف می شود.

اجتماع شکوه مقاومت با حضور معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه خراسان جنوبی،ائمه جمعه،فرماندار،فرماندهان نظامی و انتظامی در محل مصلی امام علی نهبندان برگزار شد.

انتهای پیام/

 

 

دیدگاه شما

آخرین عناوین