khamenei.ir
محل تبلیغ شما
شماره مطلب: 18922
1396-09-11 18:04
معاون سیاسی، اجتماعی فرمانداری نهبندان:
ویژگی اصلی جوانان مطالبه گری است
معاون سیاسی،اجتماعی فرماندار نهبندان با بیان اینکه یکی از ویژگی های اصلی جوانان مطالبه گری است خاطر نشان کرد: انتقاد سازنده در حقیقت نشان دادن حفره ها،نواقص و نارسائی موجود در دستگاه های اجرائی است که از دید مسئولان پنهان مانده است.

به گزارش نهبندان خبر، دومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان نهبندان  امروز شنبه با حضور محمدی معاون سیاسی،اجتماعی فرماندار و اعضای شرکت کننده در جلسه با موضوع بررسی و کاهش آسیب های اجتماعی و تسریع در امر ازدواج جهت به حداقل رساندن موانع و مشکلات احتمالی در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

محمدی معاون سیاسی،اجتماعی فرماندار با تبریک هفته وحدت و توجه به مسائل و مشکلات متعدد حوزه جوانان از جمله ازدواج،اوقات فراغت،مشارکت اجتماعی و آسیب های اجتماعی گفت: مسائل حوزه جوانان فقط مرتبط به یک یا چند اداره نمی شود بلکه باید تمامی اعضای ستاد و با استفاده از خود جوانان و سمن های مردم نهاد در جهت رفع مشکلات و مسائل حوزه جوانان اقدام نمایند.

وی با اشاره به اینکه یکی از ویژگی های اصلی جوانان مطالبه گری است خاطر نشان کرد: انتقاد سازنده در حقیقت نشان دادن حفره ها،نواقص و نارسائی موجود در دستگاه های اجرائی است که از دید مسئولان پنهان مانده است.

معاون سیاسی،اجتماعی فرماندار افزود: اگر نقد سازنده نباشد،فعالیت دستگاه های اجرائی در مسیر درست هدایت نمی شود و احتمال انحراف فعالیت ها نیز وجود دارد لذا باید با توجه جدی به این مسئله از مشکلات احتمالی جلوگیری شود.

محمدی با بیان اینکه دغدغه اصلی مسئولان شهرستان باید توجه به مقوله جوانان باشد افزود: جلسات ستاد ساماندهی باید با حضور حداکثری جوانان و ادارات مربوطه به صورت منظم برگزار گردد و طرح بحث و ارائه راه کارها از مباحث مطرح شده جوانان باشد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین