khamenei.ir
محل تبلیغ شما
شماره مطلب: 18980
1396-09-13 08:08
شهرک روستای سیدال در زمینه زیر ساخت های مخابرات،دسترسی به اینترنت ،آنتن دهی تلفن همراه دچار مشکلات متعددی است.

به گزارش نهبندان خبر،تلفن و اینترنت از نیازهای اساسی زندگی مردم است و می توان گفت در حال حاضر و عصر ارتباطات بسیاری از خدمات آموزشی، اجتماعی،اقتصادی و... از طریق شبکه های مخابراتی و زیر ساخت های آن فراهم می شود.

عصر جدید،عصر ارتباطات و تکنولوژی است اما در شهرک روستای سیدال از توابع شهرستان نهبندان زیر ساخت های مخابرات،دسترسی به اینترنت و خطوط ثابت تلفن یک مشکل اساسی است و متاسفانه مشکلات بسیاری فرا روی ساکنین این نقطه از سیدال ایجاد شده است.

اکبری یکی از ساکنین شهرک سیدال به خبرنگار ما می گوید: اینجا زندگی سخت است چرا که ما از داشتن خطوط برقراری ارتباط محروم مانده ایم و چنانچه برای یکی از ساکنین مشکلی پیش آید هیچ راهی برای نجات او وجود ندارد.

وی افزود: بارها و بارها با انجام مکاتبات از مسئولین درخواست خطوط مخابراتی و تلفن ثابت را داده ایم و با پاسخ اینکه مقرون به صرفه نیست مواجه شده ایم.

اکبری در ادامه اظهار داشت: در شهرک روستای سیدال ساکنین آن  از شبکه های دیجیتال سیما بی بهره اند و تنها از پوشش سه شبکه تلویزیونی برخوردارند و پیگیری ها نشان از ان دارد که هیچ اقدامی انجام نشده است.

 وی خاطر نشان کرد: مسئولان مخابرات شهرستان نهبندان به داد مردم مظلوم شهرک سیدال برسید که مظلومین زبان شکایت ندارند.

اکبری با بیان اینکه بی آبی،عدم خطوط تلفن ثابت و همراه،و... مهاجرت و حاشیه نشینی در شهرها و به ویژه بیرجند را در پی دارد افزود: مردم شهرک نشین دیگر قادر به ماندن و زیستن در سیدال نمی باشند.

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما

آخرین عناوین