khamenei.ir
محل تبلیغ شما
شماره مطلب: 19253
1396-09-16 20:51
رئیس دفتر مقام معظم رهبری:
خدمت به مردم مهمترین سرمایه مسؤولان است
رئیس دفتر مقام معظم رهبری گفت: خدمت به مردم و رفع مشکلات آنها و توسعه مهمترین سرمایه ما مسؤولان است.

به گزارش نهبندان خبر،آیت‌الله محمد محمدی‌گلپایگانی عصر امروز در شورای اداری استان کرمان به مناسبت تجلیل از خدمات آیت‌الله سیدیحیی جعفری امام جمعه سابق کرمان خطاب به مدیران گفت: این پست و مقام‌ها امانتی در دست ماست و روزی ما هم کنار می‌رویم، باید نگاه کنیم آنچه را تحویل گرفته‌ایم، بهتر شده است یا خیر، مهمترین سرمایه ما خدمت به مردم و رفع مشکلات آنها و توسعه است.

تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی بر حفظ شؤون آیت‌الله جعفری

رئیس دفتر مقام معظم رهبری ابراز داشت: مظهر بزرگ فساد در دربار پهلوی بود و بقیه هم نشخوارکننده آن بودند، امروز در اصل و راس نظام و بالاتر از همه رهبر معظم انقلاب اسلامی هستند که در تقوا، پاکی و دیانت نظیر ایشان ندیده‌ام و رهبری مقید به شرع و ظواهر اسلام و اهل شب زنده‌داری و توسل هستند.

وی بیان داشت: این در شرایطی‌ است، آنهایی که خود را خادم خانه خدا در عربستان می‌دانند، می‌بینید که بر سر مردم یمن چه آورده‌اند و 500 میلیارد دلار کلاهبرداری در سفر رئیس جمهور آمریکا به عربستان صورت گرفت و اینگونه ثروت مسلمانان را بر باد می‌دهند.

محمدی‌گلپایگانی عنوان کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی در جواب نامه‌ای به سردار سلیمانی تصریح دارد، شما به جهان و بشریت خدمت کردید و الحمدالله ریشه داعش کنده شد.

وی اضافه کرد: سخن رهبری مبنی بر اینکه اگر در دیگر مناطق با داعش نمی‌جنگیدیم باید در کشور خود با آنها می‌جنگیدیم، پاسخ به آنهایی‌ است که نق می‌زنند و این آدم‌های کج‌فهم تصورشان این است که اگر ما به آنجا رفتیم، پول‌مان هدر رفته است، اما اگر این مبارزه و دفاع نبود امروز ما هم گرفتار بودیم.

رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب اسلامی از خدمات آیت‌الله سیدیحیی جعفری تجلیل کرد و بیان داشت: مردم کرمان آیت‌الله جعفری را دوست دارند، زیرا یک روحانی ساده، ساده‌زیست، مردمی، خدمتگزار است و در این مدت طولانی استفاده‌ای از موقعیت خود نکرد.

محمدی‌گلپایگانی تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی به بنده تاکید کردند باید شؤون آیت‌الله جعفری حفظ شود و حوزه‌های علمیه در خدمت ایشان است، همچنان مسؤولیت دارند و تمام شؤون ایشان باید حفظ شود و مسؤولان از نصایح ایشان استفاده و مانند گذشته به منزلشان رفت و آمد کنند.

وی از استاندار کرمان به عنوان فردی جبهه‌ای و جانباز شیمیایی نام برد و افزود: از حجت‌الاسلام علیدادی سلیمانی امام جمعه جدید کرمان حمایت شود و عملکرد خوبی طی 16 سال حضور در کیش داشته و به مسائل مذهبی در این منطقه توسعه داد.

م:خبرگزاری فارس

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین