khamenei.ir
محل تبلیغ شما
شماره مطلب: 19256
1396-09-16 20:59
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: در حوزه بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خدمات خوبی در سطح کشور صورت گرفته که احداث و بهره‌برداری بیش از 5 هزار خانه بهداشت در روستاهای کشور بخشی از خدمات انجام‌شده است.

به گزارش نهبندان خبر،سید حسن قاضی‌زاده هاشمی در سفر یک‌روزه به تایباد در مرکز نورآوران سلامت در مرکز دهستان کرات ضمن ویزیت و جراحی چشم بیش از 20 نفر از نیازمندان روستا، اظهار داشت: پیشرفت و توسعه کشور در سایه همدلی و وحدت انجام می‌شود و به‌حمدالله نظام اسلامی منشاء خیرات و برکات خوبی در تمامی حوزه‌ها و به ویژه حوزه بهداشت و درمان بوده است، احداث و بهره‌برداری بیش از 5 هزار خانه بهداشت در روستاهای کشور بخشی از خدمات انجام شده است.

وی برآوردن نیاز مردم و به ویژه محرومین و نیازمندان را از توصیه‌های مهم قرآن و اسلام دانست و ادامه داد: دولت در تمام بخش‌ها تلاش می‌کند تا خدماتی در شان مردم ارائه شود و در سایه امنیت و آرامش در خدمت مردم هستیم.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خدمات ارائه شده به مردم را در مرکز نوآوران سلامت در دهستان کرات به صورت صددرصد رایگان بیان کرد و افزود: طی چهار دوره تعداد 190 عمل جراحی چشم قرار گرفته که از این تعداد 30 نفر جهت عمل اضطراری به بیمارستان خاتم الانبیاء(ص) شهرستان تایباد اعزام شدند، همچنین 2 هزار و 400 نفر خدمات دندانپزشکی از قبیل ترمیم، معالجه، جرم‌گیری و کشیدن دریافت کردند.

قاضی‌زاده هاشمی بیان کرد: وحدت و یکپارچگی در بین مردم شیعه و سنی شهرستان مرزی تایباد موج می‌زند و مرزبانی و نگهبانی از مرز توسط این مردم خوب انجام می‌شود و مردم شهرستان مرزی تایباد مرزبان خوبی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.

م:خبرگزاری فارس
انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین