khamenei.ir
محل تبلیغ شما
شماره مطلب: 19331
1396-09-18 08:21
فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی از درگیری مسلحانه با اشرار مسلح و شهادت یکی از کارکنان فرماندهی انتظامی استان در این درگیری خبر داد.

به گزارش نهبندان خبر،سردار "مجید شجاع" اظهار داشت : شب گذشته با دریافت اطلاعاتی مبنی بر این که یکی از افراد شرور و تحت تعقیب منطقه قصد عزیمت به روستای حیدر آباد شهرستان نهبندان را دارد بلافاصله تیم های عملیاتی از انتظامی استان و شهرستان نهبندان به محل تردد اشرار اعزام شدند .

وی اظهار داشت :مأموران با شناسایی خودروی متهم که در سه راهی روستای حیدرآباد شهرستان نهبندان در حال تردد بود به راننده خودرو دستور ایست دادند که راننده به دستور ایست مأموران توجهی نکرد و متواری شد که با توجه به وجود زن وکودک در خودروی متهم با اقدامات پلیسی خودرو متوقف و سرنشین جلوی خودرو بلادرنگ به سمت مأموران تیراندازی کرد .

فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی در ادامه افزود :در درگیری صورت گرفته تعداد سه نفر از کارکنان فرماندهی انتظامی استان مجروح شدند که بر اثر برخورد تیر مستقیم شرور به گردن و قفسه سینه یکی از این کارکنان ،نامبرده به درجه رفیع شهادت نائل شد .

سردار شجاع تصریح کرد : شرور تحت تعقیب در درگیری با مأموران به درک واصل شده است و عملیات پاکسازی منطقه و شناسایی رابطان وی ادامه دارد .

انتهای پیام/

دیدگاه شما