khamenei.ir
محل تبلیغ شما
شماره مطلب: 20213
1396-09-28 15:23
معاون هماهنگی و امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی
راه ها استاندارد سازی شوند
معاون هماهنگی و امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی با اشاره به وضعیت راهها در شهرستان نهبندان گفت : در تصادفات سه عامل انسانی ، جاده و راه و وسایل نقلیه دخیل می باشد که بایستی مورد مطالعه و توجه ویژه قرار گیرد و بخش فراوانی عامل تصادف مشخص و راه ها نیز استاندارد سازی شوند.

به گزارش نهبندان خبر،علوی مقدم معاون هماهنگی و امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی در شورای اداری شهرستان نهبندان ضمن تبریک روز حمل و نقل و راهداری اظهار نمود : سه حرکت کلیدی در موضوع مدیریت وجود دارد ؛1-حرکت اول بایستی خدا محور و اخلاق محور باشد 2- مردم محور باشد 3- برنامه محور باشد که این حرکتها قطعاً زمانی مفید واقع خواهد گردید که خرد جمعی ،مشارکت مردم و همکاری دستگاه های دولتی و اجرایی را در بر خواهد گرفت .

 وی با اشاره به اینکه در کار جمعی و گروهی بایستی منیت ها و افکار شخصی کنار گذاشته شود افزود : بارعایت ضوابط و مقررات ، شان و شئونات در کنار هم خدمتگذار مردم باشیم .

معاون هماهنگی و امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی با اشاره به نظام فنی و اجرایی و کنترل ساخت و سازهای دولتی و غیر دولتی افزود : مسائل ساختمانی و نیروی انسانی سرمایه های این نظام است و بایستی تمام دستگاههای اجرایی به این امر توجه نمایند .

وی با تاکید بر نظارت بر پروژه ها گفت : محدودیت اعتباری باعث می شود که کار نظارت  بر ساخت پروژه ها بیشتر انجام شود و جهت پیشگیری از اتفاقاتی که در آینده ممکن است رخ دهد افزود : نظارت توسط سازمانهای نظام مهندسی انجام گردد چنانچه مسائل و ضوابط فنی به درستی انجام شود در زلزله و حوادث غیر مترقبه شاهد حوادث ناگواری نخواهیم بود  .

 علوی مقدم معاون هماهنگی و امور عمرانی استاندار ی خراسان جنوبی با اشاره به رعایت اقتصاد مهندسی و توجه به الزامات نظام مهندسی خاطر نشان کرد : عدم دقت در استقرار بعضی از صنایع و سرمایه گذاری خارج شده است و هنر دقت و توجه در تعادل بین سرمایه گذاری و اقتصاد مقاومتی موضوعی است که باید به ان توجه بیشتری گردد  .

وی با اشاره به آسیب شناسی علت مهاجرت روستائیان به شهر تصریح کرد : اشتغال پایدار در روستاها برنامه ریزی نشده است و این برای رفع محرومیت مردم خونگرم و متدین منطقه کافی نیست .

 علوی مقدم معاون هماهنگی و امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی با اشاره به اینکه پتانسیلهای بسیاری در این منطقه وجود دارد افزود : گنجینه معادن یه ثروت ملی محسوب می شود و بایستی ظرفیتها شناسایی و زیر ساختها با دقت و توجه کافی انتقال داده شود  و این زمانی به نتیجه خواهد رسید که با مطالعه دقیق انجام شود.

وی با اشاره به اینکه مردم نیاز به رفاه و امید دارند افزود : این نیز زمانی محقق می شود که سرعت عمل در کار انجام و شیب توسعه شهرها معکوس گردد .

 علوی مقدم با اشاره به وضعیت راهها در شهرستان نهبندان گفت : در تصادفات سه عامل انسانی ، جاده وراه و وسایل نقلیه دخیل می باشد که بایستی مورد مطالعه و توجه ویژه قرار گیرد و بخش فراوانی عامل تصادف مشخص گردد .

معاون هماهنگی و امور عمرانی استاندار ی خراسان جنوبی در پایان با اشاره به فرهنگ صحیح رانندگی و توجه به رانندگان عزیز تصریح کرد : در آموزش صحیح رانندگان غفلت کرده ایم و بایستی احتیاط و دقت سرلوحه رانندگی قرار گیرد و بایستی نسبت به موضوعات راه توجه کافی داشته و راهها استاندارد سازی شوند .

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما

آخرین عناوین