khamenei.ir
محل تبلیغ شما
شماره مطلب: 20905
1396-10-07 09:07
فعال سیاسی نهبندان گفت: براندازی نظام از اهداف اصلی دشمنان در فتنه 88 بود و عامل تعیین کننده در شکست و پیروزی در مقابل دشمن، نیروی منافق است.

صادق هاشم پور فعال سیاسی شهرستان نهبندان در گفتگو با نهبندان خبر، گفت: 9 دی روز سر ریز شدن صبر  است، همان روزی که ندای عمق ایمان مردم په جوش و خروش آمد.

 
وی افزود: 9دی نشانگر اوج مردم سالاری در نظام اسلامی است.
 
وی با بیان اینکه 9 دی نماد پشتیبانی مردم از نظام و انقلاب است، گفت: این حادثه اوج مظلومیت رهبری، نظام و تحمل خسارت های مادی و معنوی است.
 
این فعال سیاسی عنوان کرد: براندازی نظام از اهداف اصلی دشمنان در فتنه 88 بود و عامل تعیین کننده در شکست و پیروزی در مقابل دشمن، نیروی منافق است.
 
هاشم پور نقش هدایت‌های رهبر معظم انقلاب و هوشیاری مردم را از عوامل اصلی شکست فتنه 88 دانست و خاطرنشان کرد: عدم تقوا موجب انحراف افراد در موضوع فتنه و همراه شدن با مسیر ضدانقلاب و دشمنان نظام بود.
 
وی تصریح کرد: 9 دی سال 88 ، مردم با بصیرت ، زاویه و مخالفت خویش را با این خواص و سران فتنه آشکار کردند و خیل  عظیم جامعه اسلامی به مثابه جریان خروشان، ناپاکی و آلودگی ایجاد شده در محیط جامعه اسلامی را شستند.
 
فعال سیاسی تاکید کرد: حماسه 9 دی؛ درسی تاریخی برای مردم و عبرتی برای فتنه گران بود که نسل جدید همواره باید یادآوری و گرامی داشته شود.
 
انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین