khamenei.ir
محل تبلیغ شما
شماره مطلب: 20910
1396-10-08 06:23
فعال سیاسی نهبندانی گفت:تبعیت از ولایت فقیه مانع از آسیب به کشور است و باید در روز نهم دی امسال نیز همچون سال‌های قبل، در دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی حضوری فعال و چشم گیر داشته باشیم چرا که گرامیداشت 9 دی کشور را بیمه می کند.

علی اکبر علیرضائی فعال سیاسی نهبندانی در گفتگو با نهبندان خبر،گفت:بزرگداشت حماسه 9 دی در هر سال  نیازمند بصیرت مضاعف است زیرا این حماسه، الگویی برای شناسایی و مقابله با هر نوع فتنه در آینده است.

علی اکبر علیرضائی اظهار داشت: تکرار و یادآوری حماسه 9 دی برای مردم و بخصوص جوانان امری لازم و ضروری است تا در آینده اگر با چنین جریان‌های منحرفی که با شعارهای جدید و ظاهری موجه روبرو شدند فریب شعارهای کاذب و منافقانه آنان را نخورده و شیفته محتوای مسموم و کشنده‌ آنها نشوند.

وی افزود: زنده نگه داشتن این روز بزرگ، تاریخی و تاریخ‌ساز و بررسی ریشه‌ها، علل و عوامل، آثار، برکات، پیامدها و پیام‌های آن، خود نیز موجب نشر فرهنگ بصیرت‌افزایی و جلوگیری از جریانات نفوذ و رخنه در داخل کشور و نظام و بروز فتنه‌هایی از این دست در سالیان بعد خواهد شد.

فعال سیاسی نهبندانی به عوامل اصلی که موجب شد این حرکت خودجوش تاریخی به‌وقوع بپیوندد اشاره نمود و افزود: ایمان و باورهای اعتقادی مردم، رهبری الهی و هوشمندانه مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای"مدظله العالی"، بصیرت ملت ایران و عاشورای حسینی از مهمترین عوامل این حرکت تاریخی بود.

علیرضایی ادامه داد: دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران هر لحظه کشور را رصد می‌کنند که اگر ذره ای حضور مردم در مراسمات 9 دی نسبت به سالهای قبل کمرنگ تر شده از این فرصت سوء استفاده کنند لذا باید آحاد مردم با تمام توان در این مراسمات شرکت کنند تا مشتی بر دهن دشمنان نظام و انقلاب باشد.

وی رمز پیروزی و سر افرازی کشورمان را پیروی از ولایت فقیه دانست و یادآور شد: تبعیت از ولایت فقیه مانع از آسیب به کشور است و باید در روز نهم دی امسال نیز همچون سال‌های قبل، در دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی حضوری فعال و چشم گیر داشته باشیم چرا که گرامیداشت 9 دی کشور را بیمه می کند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین