khamenei.ir
محل تبلیغ شما
شماره مطلب: 20976
1396-10-09 06:05
امام جمعه شوسف گفت: در 9 دی،تبلور عزت بیشتر شد و‌ پایه های نظام و انقلاب مستحکم تر گشت چرا که در مقابل احزاب دشمن،ملت ایران خوب ظاهر و وارد صحنه شدند و با الهام از عاشورا و قیام امام حسین(ع) تمامی ظرفیت های خود را برای دفاع از ولایت،نظام و دین به صحنه آوردند.

حجت الاسلام و المسلمین محمود نوری امام جمعه شهر شوسف در گفتگو با نهبندان خبر،درخصوص ۹ دی گفت: آنچه مهم است و بایستی بدانیم جنگ احزاب بود در حالیکه تمامی کفر،معاندین،ضد انقلابیون و‌همه آنهایی که با نظام و انقلاب اسلامی عداوت داشته اند با اطلاعات غلطی که داشته به میدان آمده و از طرفی دولت های معاند غربی و آمریکا به همین نحو به طمع افتاده و از گروه های معاند حمایت کردند.

وی افزود: آنها گمان می کردند کار تمام است و راهی برای بازگشت خود نگذاشته بودند و‌ نمی دانستند که به بن بست خواهند رسید.

حجت‌الاسلام نوری تصریح کرد: تبلور عزت بیشتر شد و‌ پایه های نظام و انقلاب مستحکم تر گشت چرا که در مقابل احزاب دشمن،ملت ایران خوب ظاهر و وارد صحنه شدند و با الهام از عاشورا و قیام امام حسین(ع) تمامی ظرفیت های خود را برای دفاع از ولایت،نظام و دین به صحنه آوردند.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: عاشورا و بصیرت عاشورایی که در جامعه ما وجود دارد و آن عاشورا محوری و ولایت محوری مهمترین عامل پیروزی این قیام بود و این حرکت برای انقلاب اسلامی ایران یک بحث نو و جدیدی می باشد که به کوری چشم دشمن با بصیرت ملت محقق شد.

امام جمعه شوسف اظهار کرد: قاعدین که در گروه بودند لیاقت همراه با مردم بودن را ندارند و یا اینکه به عنوان یک مسئولیت کلیدی باشند و آنانی که در آن برهه از زمان سکوت اختیار کرده بودند جزئی از فتنه گران هستند چرا که سکوت یعنی همراهی فتنه گران، و این عدم تحرک و سکوت حمایت از فتنه گران می باشد .

وی در پایان افزود: همراهان فتنه گران را نه تنها در صف ملت بلکه چنانچه خواسته باشند در اداره کشور صاحب پست و مسئولیت باشند را قبول نداریم.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین