khamenei.ir
محل تبلیغ شما
شماره مطلب: 20994
1396-10-08 21:58
بازاریان و کسبه نهبندان ویژه 9 دی بیانیه ای صادر کردند.

به گزارش نهبندان خبر،بیانیه بازاریان و کسبه نهبندان در ۹ دی :ما خواهیم آمد ۹ دی خواهیم آمد با مشتی محکم گامی استوار ودلی شادمان ۹ دی نشان از بصیرت مردمی و نگاه تدبیرانه رهبری در مواجهه با نفوذ و جنگ نرمی بود که قصد براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران و هرج و مرج در کشور عزیزمان ایران راداشتندکه با پشتوانه وبصیرت مردم این اقدامات ناموفق و این عملیات کشورهای استعمارگر و منافق صفت با شکست مواجهه شد.

ایران هر روز پر ثمرتر و بالنده‌تر از دیروز، تمامی مرز‌های جغرافیایی و انسانی را درنوردیده و با فتح قلل بالاتری از پیشرفت و عزت و اقتدار، به عنوان قدرتی مهم و بازیگری تأثیرگذار در سطح منطقه و جهان بدل شده و توانسته خود را به ابرقدرتان جهان به عنوان کشوری مهم و بازیگری توانا در عرصۀ بین المللی دیکته کند.

ضمن دعوت از آحاد مردم بصیر و ولایتمدار نهبندان جهت شرکت در مراسم نهم دی که مظهر نفوذناپذیری ملت بزرگ ایران در برابر فتنه آمریکایی است و خلق حماسه نهم دی وابسته به هیچ گروه، جریان و یا حزب و تشکلی نبوده و نیست، بلکه این حماسه متعلق به ملت بصیر و سلحشور ایران اسلامی است.

مراسم بزرگداشت یوم الله نهم‌دی «روز بصیرت و میثاق امت با ولایت» رأس ساعت ۸:۳۰ صبح روز شنبه نهم دی در محل مصلی نهبندان برگزار خواهد شد.

جمعی از کسبه و بازاریان نهبندان

انتهای پیام/

دیدگاه شما