khamenei.ir
محل تبلیغ شما
شماره مطلب: 21214
1396-10-15 12:41
امام جمعه نهبندان تصریح کرد:آمریکا و استکبار با دسیسه می خواستند،خواسته بحق مردم را از مسیر اصلی خود عدون نمایند اما مردم با بصیرت و آگاه ایران اسلامی، مسیر خود را از مسیر اغتشاشگران جدا نمودند و چهره خبیث آمریکا و استکبار در این اغتشاشات باری دیگر نمایان شد.

به گزارش نهبندان خبر،حجت الاسلام والمسلمین عباسعلی خزاعی امام جمعه نهبندان در جمع نمازگزاران این هفته شهر نهبندان به یاد مرگ پرداخت و به عوامل ترس از مرگ اشاره  و با استفاده از روایات و آموزه های دینی ،علاقه به دنیا،خوف از فنا و نابودی،ترس از عاقبت مرگ و اهتمام به امور دنیوی را از عوامل ترس از مرگ دانست و با آیات و روایات بحث را تکمیل نمود.

وی در ادامه به اغتشاشات اخیر در برخی از شهرها و مناطق ایران اسلامی اشاره و افزود:مردم با بصیر و آگاه ایران اسلامی پس از گذشت 8 سال 9 دی را به معنای حقیقی کلمه گرامی داشته  و این پیروزی سیاسی و شکست داعش به کام و نظر آمریکا و استکبار خوش نیامد و با اغتشاشات کام ملت ایران را تلخ نمودند.

وی افزود:اگرچه برخی از مردم مطالبه و خواسته هائی از نظام  جمهوری اسلامی ایران دارند،نظام هم به این مطالبات و خواسته بحق مردم پاسخ می دهد.

حجت الاسلام خزاعی تصریح کرد:آمریکا و استکبار با دسیسه  می خواستند،خواسته بحق مردم را از مسیر اصلی خود عدون نمایند اما مردم با بصیرت و آگاه ایران اسلامی، مسیر خود را از مسیر اغتشاشگران جدا نمودند و چهره خبیث آمریکا و استکبار در این اغتشاشات باری دیگر نمایان شد.

وی خاطرنشان کرد: فتنه 96 نیز در نطفه خفه شد و این  نشان از درایت ،هوش و بصیرت ملت ایران دارد که این روزها با راهپیمائی های گسترده و با شکوه ،حمایت خود از  اصل ولایت فقیه و نظام را اعلام می دارند.

خطیب نماز جمعه نهبندان به سالروز شهادت شهید ستاری و همراهانش،شهید کاظمی فرمانده نیروی هوائی سپاه پاسداران،سالروز شهادت شهدای هویزه و سالروز درگذشت پهلوان تختی اشاره و یاد و خاطره همه شهیدان را گرامی داشت.

حجت الاسلام خزاعی در پایان ،اقشار مختلف مردم را به راهپیمائی  بعد از قرائت نماز جمعه دعوت نمود.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین