khamenei.ir
محل تبلیغ شما
شماره مطلب: 21338
1396-10-20 17:47
در جلسه ساماندهی امور جوانان نهبندان مطرح شد،
کارآفرینی جزئی از اشتغالزائی
استاد و مدرس دانشگاه های بیرجند در جلسه ساماندهی امور جوانان شهرستان نهبندان گفت:کارآفرینی یکی از مقوله های است که اشتغالزائی چزئی از ان می باشد و کارآفرینی نیاز به آموزش دارد و در دنیا تنها عاملی که باعث پیشرفت کشورهای توسعه یافته شده کارآفرینی می باشد و بایستی فرصت های کارآفرینی را بشناسیم.

به گزارش نهبندان خبر،امروز چهارشنبه،چهارمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان نهبندان با حضور فرماندار، مسئولین و جمع کثیری از جوانان با موضوع کارآفرینی در محل سالن اجتماعات جمعیت هلال احمر نهبندان برگزار شد.

در این جلسه،محمد زاده استاد  و مدرس دانشگاه های بیرجند به اهمیت کار و کارآفرینی اشاره و گفت:کارآفرینی دارو درمان درد بیکاری است و یکی از مشکلات،کشور ایران اشتغال می باشد چرا که میزان عرضه شغل پائین آمده است.

وی افزود:کارآفرینی یکی از مقوله های است که اشتغالزائی چزئی از ان می باشد و کارآفرینی نیاز به آموزش دارد و در دنیا تنها عاملی که باعث پیشرفت کشورهای توسعه یافته شده کارآفرینی می باشد و بایستی فرصت های کارآفرینی را بشناسیم.

محمد زاده به آینده شغلی جهان اشاره و افزود: آینده دنیا به سمت شغل های خدماتی پیش می رود.

در ادامه یوسفی کارآفرین موفق و برتر استانی به بیان دیدگاه و ایده و نظر در خصوص علاقه درونی و ایجاد شغل و کارآفرینی پرداخت و انگیزه و علاقه را عامل مهم موفقیت در  ایجاد اشتغال بیان نمود.

نظافت فرماندار نهبندان نیز  از دنیای کسب و کار گفت، و  جوانان علاقه مند به کارآفرینی را به تجربه اندوزی توصیه می کند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین