khamenei.ir
محل تبلیغ شما
شماره مطلب: 21411
1396-10-22 16:19
امام جمعه شوسف در خطبه های نماز جمعه این هفته :
اولین شعله های انقلاب توسط شهید نواب صفوی روشن شد
امام جمعه شوسف در جمع نمازگزاران این شهر با اشاره به سالروز شهادت شهید نواب صفوی و همراهانش گفت : شهید نواب صفوی با قیامش اولین شعله های انقلاب را روشن کرد و این انقلاب ادامه داشت تا اینکه در سال 42 امام راحل این حرکت عظیم را بدست گرفت .

به گزارش نهبندان خبر،حجت الاسلام والمسلمین «نوری» افزود : آنچه از سیره زندگانی این شهید بزرگوار به چشم می خورد شجاعت ، رشادت و دلسوزی برای اسلام و پرهیز از هرگونه سازش و مصالحه با دشمنان اسلام بود .
«محمود نوری» با اشاره به سالروز تشکیل شورای انقلاب به فرمان امام در 22 دیماه سال 57 گفت : امام راحل با موقعیت شناسی و دانش سیاسی خود در زمانی که زمزمه های شکست رژیم پهلوی شنیده می شد نیاز به تشکیل یک اتاق فکر برای استقرار نظام اسلامی را ضروری دانست و به همین دلیل یک ماه قبل از پیروزی کامل انقلاب فرمان شورای انقلاب را صادر کرد.
«نوری» با اشاره به فرار شاه در 26 دیماه سال 57 گفت : شاهی که حقیرانه و با دسیسه و کودتای 28 مرداد توسط روی کار آمده بود زمانی که تاریخ مصرفش تمام شد ذلیلانه مجبوربه فرار شد و کسانی که بیش از 30 سال از او بهره برداری مالی و سیاسی کرده بودند در آن زمان هیچ کمکی به او نکردند .
وی با اشاره به موضوع قرار داد ننگین کمپ دیوید بین اسرائیل و مصر گفت : متاسفانه افرادی در جوامع اسلامی بوده و هستند که مطامع فردی خود را به مصالح اسلام ترجیح می دهند و همین قرار داد ننگین شروعی بود برای فروش فلسطین و مشکلات فعلی این ملت رنج کشیده .

انتهای پیام/

دیدگاه شما