khamenei.ir
محل تبلیغ شما
شماره مطلب: 21465
1396-10-24 10:29
گزارشی از مشکلات مسکن مهر فاز 2 نهبندان؛
مسکن مهر فاز 2 نهبندان فاقد امکانات رفاهی اولیه
در مسکن مهر فاز 2 نهبندان امکانات اولیه تردد و رفت و امد،مدرسه، مهد کودک ،نانوائی، مسجد،فضای سبز،میوه و تره بار و... فراهم نشده است.

به گزارش نهبندان خبر،با طرح مسکن مهر،بسیاری از افراد صاحب خانه شدند و آرزوی دیرینه  برخی از افراد محقق شد.

اما ساخت خانه های انبوه در مسکن مهر فقط کفایت نمی کرد و لازم بود در کنار ساخت خانه، امکانات زیر ساختی و خدمات رفاهی اولیه برای ساکنان شهرک های مسکن مهر فراهم شود اما دریغ که در نهبندان فقط خانه سازی شد و خبری از امکانات اولیه نیست،نمونه بارز و آشکار آن مسکن مهر فاز 2 است که ساکنان آن از کمترین امکانات اولیه برخوردارند.

در مسکن مهر فاز 2 نهبندان امکانات اولیه تردد و رفت و امد،مدرسه، مهد کودک ،نانوائی، مسجد،فضای سبز،میوه و تره بار و... فراهم نشده است.

تنها امکانات آن به گفته ساکنین محل،سوپر مارکت و دکه ای است که در آن همه مایحتاج زندگی وجود ندارد و خیابان ها و معابر که اخیرا و از ابتدای ماه جاری در حال آسفالت  می باشند.

اهالی این محل به خبرنگار ما گفتند:این شهرک نه نانوائی دارد و نه میوه و تره باری و مجبور هستند برای خرید و تامین مایحتاج روزانه به داخل شهر رفته و هزینه گزافی را متحمل شوند.

نبود مسجد،پارک و فضای سبز از دیگر مشکلات مسکن مهر فاز 2 نهبندان بود که ساکنین محل نسبت به این کمبود نیز گلایه داشتند و فرزندانشان در میدانی خاکی در حال بازی با یکدیگر بودند.

عدم وجود مدرسه نیز سبب دل نگرانی و تحمل هزینه های رفت و امد فرزندان محصل برای ساکنان محل شده است.

اینها تنها چند مورد از اساسی ترین مشکلات اهالی مسکن مهر فاز 2 نهبندان بود  که امیدواریم هر چه سریعتر جهت رفع مشکلات، اقداماتی انجام گیرد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین