khamenei.ir
محل تبلیغ شما
شماره مطلب: 21471
1396-10-25 11:38
فرمانده سپاه ناحیه نهبندان گفت:چه خوب است با تقدیر و معرفی قهرمانان ایران اسلامی و شناساندن به نسل های جدید رسالت فرهنگی خویشتن را انجام و باعث ترغیب و تطبیق سبک زندگی خود و سایرین به شیوه و سبک زندگی شهدا،بزرگ مردان عرصه ایثار و شهادت شویم چرا که نسل امروز ما بیشتر از هر چیز دیگری نیاز به روشنگری و هدایت دارد.

سرهنگ پاسدار علی شاه وردی فرمانده سپاه ناحیه نهبندان در گفتگو با نهبندان خبر،،ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفته پایانی دی و کربلای ۵ گفت: یکی از موثرترین روش های ترویج ارزش های اسلامی،بزرگداشت افرادی است که در آن ها ارزش هایی وجود داشته و می توانند برای دیگران الگو باشند.

وی افزود: چه خوب است با تقدیر و معرفی قهرمانان ایران اسلامی و شناساندن به نسل های جدید رسالت فرهنگی خویشتن را انجام و باعث ترغیب و تطبیق سبک زندگی خود و سایرین به شیوه و سبک زندگی شهدا،بزرگ مردان عرصه ایثار و شهادت شویم چرا که نسل امروز ما بیشتر از هر چیز دیگری نیاز به روشنگری و هدایت دارد.

شاه وردی تصریح کرد: شهداء مایه سربلندی،افتخار و عزت ایران اسلامی هستند و برگزاری یادواره ها و گرامیداشت یاد و خاطره این غیور مردان ،پاسداشت بخشی از رشادت های آنان است و این ارزشها تنها در سایه همدلی و وحدت ملت ایران شکل می گیرد.

گفتنی است: محفل انس با شهداء در روز سه شنبه ۹۶/۱۰/۲۶ ساعت ۱۴:۳۰ در محل حسینیه سیدالشهداء دهک عربخانه و یادواره شهدای مدافع حرم در همان روز و در ساعت ۱۸ در روستای چاهداشی با حضور سردار جهروتی زاده راوی و یادگار ۸ سال دفاع مقدس برگزار می شود. انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین