khamenei.ir
محل تبلیغ شما
شماره مطلب: 21518
1396-10-26 10:23
غرفه عرضه تولیدات اقتصاد مقاومتی دهستان شوسف با هدف عرضه مستقیم محصولات محلی ،صنایع دستی و تولیدات کشاورزی شهر و روستاهای دهستان شوسف در محل سه شنبه بازار این شهر افتتاح شد .

به گزارش نهبندان خبر،غرفه عرضه تولیدات اقتصاد مقاومتی دهستان شوسف با هدف عرضه مستقیم محصولات محلی ،صنایع دستی و تولیدات کشاورزی شهر و روستاهای دهستان شوسف در محل سه شنبه بازار این شهر افتتاح شد .

به گفته مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی شوسف تمامی شهروندان و اهالی روستاهای دهستان شوسف می توانند در این غرفه  که به همت قرارگاه پیشرفت و آبادانی و با همکاری کمیته امداد شوسف راه اندازی شده است نسبت به عرضه مستقیم و بی واسطه محصولات اقتصاد مقاومتی و تولیدات مشاغل خانگی خویش اقدام کنند .

علی پور خاطرنشان کرد : هزینه اجاره این غرفه توسط قرارگاه پیشرفت و آبادانی به شهرداری پرداخت شده است و از مردم هزینه ای بابت استفاده از این غرفه گرفته نخواهد شد.

وی تاکید کرد : در این غرفه فقط محصولات محلی و تولیدات مشاغل خانگی و دیگر مشاغل متناسب با اقتصاد مقاومتی که تولید دهستان و شهر شوسف باشد عرضه خواهد شد و هیچ کالایی خارج از این موارد پذیرفته نمی شود .

وی همچنین از کلیه شهروندان شوسف و اهالی روستاهای دهستان شوسف که تاکنون برای عرضه محصولات خود به دنبال بازار فروش بوده اند دعوت کرد برای آگاهی بیشتر و ثبت نام در این قرفه به قرارگاه پیشرفت و آبادانی شوسف واقع در حوزه مقاومت بسیج این شهر مراجعه نمایند .

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین