khamenei.ir
محل تبلیغ شما
شماره مطلب: 21520
1396-10-26 16:21
معاون توسعه کار آفرینی بنیاد برکت کشور در شهرستان نهبندان :
نهبندان از نقاط مورد هدف بنیاد برکت است
معاون توسعه کار آفرینی بنیاد برکت کشور گفت: نهبندان از نقاط مورد هدف بنیاد برکت می باشد و از اجرای 3 طرح در شهرستان نهبندان خبر داد و افزود: هدف اصلی این طرح ها ایجاد و ماندگاری شغل در روستاهای شهرستان نهبندان می باشد.

به گزارش نهبندان خبر، جلسه ای با حضور  نیازی معاون توسعه کار آفرینی اجتماع محور بنیاد برکت کشور با هیات کارشناسی از تهران ، نظافت فرماندار نهبندان ،  خسروی مدیر ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره)  خراسان جنوبی و اعضای شرکت کننده  در خصوص پتانسیل ها و طرحهای قابل اجرا و برنامه ریزی در محل دفتر فرماندار برگزار گردید .

در این جلسه نظافت فرماندار نهبندان ضمن عرض تسلیت به مناسبت جان باختن تعداد 32 نفر از هموطنان ما در کشتی سانچی ، مقدم میهمان ارجمند از بنیاد برکت کشور در شهرستان را گرامی  و از اعتبارات و پروژه های اجرایی این بنیاد طی سالهای گذشته در شهرستان قدردانی نمود.

و ی در ادامه افزود: این خیرات و برکات نتیجه سفر مقام عظمای ولایت از سال 78 به شهرستان نهبندان بوده است که انشاءالله به طور پررنگ تداوم خواهد داشت .

در ادامه فرماندار نهبندان به معرفی ظرفیت ها و پتانسیل های شهرستان نهبندان پرداخت و افزود: 30 درصد پیشرفت در طرح توسعه نهبندان و 50 درصد اعتبار محقق شده است  و امیدواریم با بازنگری و  درخواست نگاه ویزه به شهرستان نهبندان  بتوانیم زیر بناهائی که لازمه توسعه در منطقه است را ایجاد نمائیم.

 در ادامه هریک از اعضای جلسه به بیان نقطه نظرات ،توانمندی ها و طرح های کارآفرین در شهرستان نهبندان اشاره نمودند.

نیازی معاون توسعه کار آفرینی بنیاد برکت کشور گفت: نهبندان از نقاط مورد هدف بنیاد برکت می باشد  و از اجرای  3 طرح  در شهرستان نهبندان  خبر داد و افزود: هدف اصلی این طرح ها ایجاد و ماندگاری شغل در روستاهای شهرستان نهبندان می باشد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین