khamenei.ir
محل تبلیغ شما
شماره مطلب: 22591
1396-11-21 06:45
رئیس اتحادیه و صنف مصالح فروشان نهبندان؛
مسئولین بایستی قدر دان ملت شهید پرور ایران باشند
رئیس اتحادیه و صنف مصالح فروشان نهبندان گفت:مسئولین باید قدر دان،ملت شریف و شهید پرور ایران اسلامی باشند که با مشکلات فراوان و وضعیت نه چندان خوب اقتصادی پشتیبان ولایت فقیه،رهبری ، نظام جمهوری اسلامی و دولت در تمامی صحنه ها و در روزهای بیاد ماندنی هستند و چنانچه این حضور نباشد خدا می داند دشمن چه استفاده های سوئی ببرد.

غلامعلی روشندل رئیس اتحادیه و صنف مصالح فروشان نهبندان در گفتگو با نهبندان خبر،گفت:اهمیت حضور مردم در راهپیمائی امسال از سالهای گذشته بیشتر است چرا که کفتار پیر آمریکا و گرگ خون آشام اسرائیل و ایادی وابسته،ملت ایران را محک زدند و به خیال خام خود آرزوی براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را داشته اند و مردم بایستی با حضور پر رنگ تر از گذشته در راهپیمائی 22 بهمن شرکت کنند و به آمریکا بفهمانند که آزموده را آزمودن خطاست.

وی افزود:آن وقت که دوربین ها و ماهواره های دشمن و اجانب ضد انقلاب،صفوف به هم فشرده ملت را نظاره می کنند و جمعیت میلیونی  در سراسر کشور را ببینند و با آنکه می دانند و خود را به نادانی میزنند دیگر هوای اغتشاش و بی نظمی در مملکت اسلامی ایران را نخواهند کرد.

روشندل با بیان اینکه مسئولین چشم و چراغ مملکت هستند بایستی در جهت رفع نابسامانی های اقتصادی و معیشت مردم خواب و خوراک را بر خود حرام نموده و آسایش ملت عزیز ایران را در تمام ابعاد زندگی فراهم نمایند.

وی در ادامه اظهار داشت: مسئولین باید قدر دان،ملت شریف و شهید پرور ایران اسلامی باشند که با مشکلات فراوان و وضعیت نه چندان خوب اقتصادی پشتیبان ولایت فقیه،رهبری ، نظام جمهوری اسلامی و دولت در تمامی صحنه ها و در روزهای بیاد ماندنی هستند  و چنانچه این حضور نباشد خدا می داند دشمن چه استفاده های سوئی ببرد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما