khamenei.ir
محل تبلیغ شما
شماره مطلب: 22664
1396-11-22 13:38
سخنران مراسم ۲۲ بهمن در نهبندان با بیان اینکه دشمن از ترس موشک ها می خواهند مارا کنترل کنند افزود: آنچه امروز شما را در کنار هم قرار داده بصیرت و آگاهی است.

به گزارش نهبندان خبر،حجت الاسلام باقری مسئول حوزه های علمیه سیستان و بلوچستان در جمع مردم ولایت مدار نهبندان با اشاره به اینکه انقلاب از ۲۲ بهمن ۵۷ تا امروز که با افتخار وارد ۴۰ سالگی می شود گفت: نکته اعجاب انگیز این است که شما فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سال ۵۷ را که از پدر و پدربزرگانتان شنیده بودید امروز با وجود طراحی ها و برنامه ریزی های ریز و درشت دشمن ،با همان نگاه و رویکرد همان فریاد و شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل را سر می دهید.

وی افزود:اگر آن زمان کلاه بره ای ها و نمدی ها را مشاهده می نمودید اینک دختران و پسران ۷،۸ ساله تا جوانان رشید ۲۰،۲۵ ساله را در کنال مندیل به سرهای ۷۰ ،۸۰ ساله و طبقات و اقشار مختلف می بینید.

  حجت الاسلام باقری با بیان اینکه توان و قدرت امروز قابل غیاث با هیچ دوره ای نیست نشان و دلیل این ادعا را نظام تسلیحاتی و قوه دفاعی دانست.

وی تصریح کرد: در آن زمان برای دفاع از کیان و تمامیت ارضی خود باید گلوله گدایی می کردیم و امرور نیروهای مسلح ما موشک تولید نموده اند و دشمنان ما در عالیترین سطوح خود برنامه ریزی می کنند که نظام ما را کنترل کنند.

وی به مردم و مسئولین آفرین گفت: که یکایک فریادشان این است که امکان مذاکره وجود ندارد و روی این مسئله پافشاری می کنند.

  حجت الاسلام باقری با بیان اینکه دشمن از ترس موشک ها می خواهند مارا کنترل کنند افزود: آنچه امروز شما را در کنار هم قرار داده بصیرت و آگاهی است.

 حجت الاسلام باقری با اشاره به اینکه وزیر سابق اطلاعات از پیدا نمودن یک جزوه ۱۰۰صفحه ای مربوط به سازمان سیا آمریکا پیدا نمودند که برای کشور ما تا ۳۰ ،۴۰ سال برنامه دارند افزود: دشمن برای فرهنگیان،دانشجویان،نیروهای نظامی و ...برنامه دارد و بلد است با یک تیر چند هدف را بزند و دین،اعتقادات،روحانیت و ...را زیر سوال ببرد و از هر روشی استفاده می کند.

سخنران مراسم  ۲۲بهمن گفت :ما به رهبر معظم انقلاب،شهدا و خانواده شهدا،سپاه پاسداران و بسیج ،وحدت مردم با مسئولین و بالاعکس افتخار می کنیم چراکه بغض و نفرت دشمنان آمریکا و اسرائیل اند.

وی از دیدگاه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) پایبندی به ارزش های اسلام،هدف گیری آرمان های انقلاب و تلاش به سمت آن ها،پایبندی به استقلال‌کشور،حساس بودن به نقشه دشمن و داشتن تقوای دینی و سیاسی را از شاخصه های انقلابی گری برشمرد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما