khamenei.ir
محل تبلیغ شما
شماره مطلب: 22689
1396-11-22 20:54
رئیس سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون گفت: امروز دستگاه قضایی باید به وظیفه ذاتی خود عمل کند و نجومی‌بگیران و مفسدان اقتصادی باید به‌سزای اعمال خود برسند.

به گزارش نهبندان خبر، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین عبدالعلی گواهی ظهر امروز که به‌ عنوان سخنران اصلی راهپیمایی 22 بهمن در حضور سیل عظیمی از انقلابیون شهریار در راهپیمایی 22 بهمن سخن می‌گفت، اظهار داشت: این جمعیت تماشایی نشان‌دهنده روشن‌فکری و بیداری مردم شریف شهرستان شهریار است.

وی ادامه داد: شعار انقلاب اسلامی در سه کلمه خلاصه‌ شده بود که آن سه کلمه متشکل از استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی بود.

رئیس سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون ادامه داد: روزی این کشور به‌صورت کاملاً وابسته و محتاج به ابرقدرت‌ها و حتی از پست‌ترین کشورهای جهان نیز کمتر بود و در واقع هیچ‌گونه استقلالی در جامعه وجود نداشت.

گواهی بیان کرد: استقلال اقتصادی به‌هیچ‌عنوان در کشور مشهود نبود و استقلال نظامی هم وجود نداشت تا جایی که مقام معظم رهبری فرمودند در دوران دفاع مقدس برای خرید مقداری سیم‌ خاردار به یکی از کشورها رفتیم که آن کشور اعلام کرد ما به شما حتی سیم‌ خاردار هم نمی‌فروشیم؛ ولی امروز کشور ما متهم به ساخت بمب اتم شده‌ایم و پیگیر شدید هستند که موشک‌های بالستیک و امثال آن در کشور ما ساخته نشود.

وی ادامه داد: از نظر نظامی، یک کشور کاملاً وابسته‌ بودیم؛ ولی وقتی انقلاب شکوهمند اسلامی به پیروزی رسید، برای نابودی این کشور و انقلاب دست همت دادند و پیمان بستند که انقلاب اسلامی را از بین ببرند؛ اما به برکت راهنمایی‌های و حضور مردم همیشه در صحنه و وفادار جمهوری اسلامی دست رد به سینه همه یاوه‌سرایان زده شد.

رئیس سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون ادامه داد: روزی که سردار قاسم سلیمانی جوانی رشید بود و به‌عنوان فرمانده با عراقی‌ها و صدام جنگید، را به یاد داریم و امروز که به‌عنوان یک انسان شریف و مدافع حریم ایران اسلامی روی سینه رزمندگان، سربازان و ارتشیان عکس او منقش شده است.

گواهی ادامه داد: از نظر اقتصادی، زمان طاغوت کشور در بحران نبود، بلکه چیزی از اقتصاد وجود نداشت؛ جمهوری اسلامی با اقتدار به میدان آمده و امروز به استقلال کامل رسیده است.

وی تصریح کرد: مسؤولان جمهوری اسلامی ایران اگر درایت بیشتری به خرج دهند، جمهوری اسلامی هیچ احتیاج و نیازی به بیگانگان و ابرقدرت‌ها ندارد؛ چراکه توانسته است در سال‌های پرافتخار در اوج تحریم‌ها کشور را اداره کند.

رئیس سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون افزود: در دوره ستم‌شاهی با وجود اینکه جمعیت ایران برابر با 30 میلیون نفر بود، هفت میلیون بشکه نفت فروخته می‌شد؛ اما امروز جمعیت جمهوری اسلامی ایران بیش از 80 میلیون نفر است و کمتر از دو میلیون بشکه نفت فروخته می‌شود؛ آن‌ هم پولش به ایران پرداخت نمی‌شود و جای آن از کشورهایی مثل چین عروسک به ایران وارد می‌شود.

وی ادامه داد: دومین شعار ما آزادی بود و امروز آزادی کشور ایران برخلاف تبلیغات بی‌اثر استکبار 100 درصد مهیاست؛ اگر کسی یا جایگاهی بر خلاف این می‌گوید، باید به ایشان یادآور شویم که در دوره ستم‌شاهی هیچ آزادی خاصی وجود نداشت؛ در حدی که به دلیل وجود عکس امام خمینی (ره) در رساله آن مرحوم، خانه‌ای را ویران می‌کردند؛ آن‌هم به بهانه وجود یک رساله یا عکس و هرگز این امکان وجود نداشت که کسی انتقاد کند.

رئیس سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون گفت: امروز همه شاهد هستید که از طریق تریبون‌های مختلف و حتی این تریبون به دولت و مجلس شورای اسلامی انتقاد می‌کنیم که ملت شریف ایران با این هویت آمده و از انقلاب با چنگ و دندان دفاع کرده است و اینک وظیفه دولت‌مردان ماست که به وضع معیشت، بیکاری، نابه‌سامانی مردم پایان دهند.

گواهی مطرح کرد: مردم به انقلاب‌ وفادار هستند و به‌هیچ‌ وجه بدبین نیستند و مردم پایبند ارزش‌های نظام و انقلاب هستند؛ اما تنها نگرانی مردم این نکته است که باید دولت‌مردان کمر همت ببندند و در این بحران‌ها یاری‌رسان مردم باشند.

وی ادامه داد: آن‌هایی که به بیت‌المال آسیب می‌رسانند، باید مجازات شوند تا در امانت مردم که نزد ایشان است، دخالتی نکنند که این خواسته از قوه قضاییه ایران اسلامی است؛ نجومی‌بگیران و مفسدان اقتصادی باید به‌سزای اعمال خود برسند.

رئیس سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون ادامه داد: استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی نه یک کلمه کم و نه یک کلمه بیش خواست مردم است؛ مردم بعد از 50 روز از پیروزی جمهوری اسلامی پای صندوق‌های رأی رفتند و برای اولین بار در انتخابات اسلامی حضور پیدا کردند و به جمهوری اسلامی ایران رأی مثبت دادند و تا امروز هم به‌پای آرمان‌های آن ایستاده‌اند و خواهند ایستاد.

م:خبرگزاری فارس

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین