khamenei.ir
محل تبلیغ شما
شماره مطلب: 22735
1396-11-24 08:33
رئیس اداره منابع آب شهرستان نهبندان،گفت:: در این طرح، دایک حفاظتی خاکی شهرک کارگاهی نهبندان به طول 700 متر که به منظور جلوگیری از ورود سیلابهای احتمالی احداث و قسمت اعظم آن تخریب شده بود مورد بازسازی وتقویت قرار گرفت.

به گزارش نهبندان خبر، رئیس اداره منابع آب شهرستان نهبندان، ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: در این طرح، دایک حفاظتی خاکی شهرک کارگاهی نهبندان به طول 700 متر که به منظور جلوگیری از ورود سیلابهای احتمالی احداث و قسمت اعظم آن تخریب شده بود مورد بازسازی وتقویت قرار گرفت.

محمد علی شهابی حجم عملیات خاکریزی شده را 2800 متر مکعب با احداث و تقویت دایک حفاظتی خاکی به طول700 متر و ارتفاع و عرض2متر عنوان کرد و افزود: عدم تقویت و تثبیت دایک حفاظتی خاکی در زمان وقوع سیلاب های احتمالی می توانست موجب مشکلات و آسیب های جدی گردد.

وی همچنین ضمن اشاره به دپو زباله در بستر رودخانه جنب شهرک کارگاهی نهبندان اظهار داشت: دپو زباله در بستر های رودخانه های فصلی به دلیل نفوذ پذیری بالای زمین در این نواحی، بسیار خطرناک و آلاینده منابع آب زیر زمینی محسوب می گردد؛ لذا نظارت حداکثری دستگاههای مسئول در این زمینه بویژه بخشداریها،شهرداریها واداره حفاظت محیط زیست شهرستان را خواستار شد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین