khamenei.ir
محل تبلیغ شما
شماره مطلب: 22750
1396-11-24 12:23
جلسه انجمن کتابخانه های عمومی نهبندن با حضور معاون سیاسی،اجتماعی فرماناری این شهرستان و سایر اعضا برگزار شد.

به گزارش نهبندان خبر،  پیش از ظهر امروز جلسه انجمن کتابخانه های  عمومی نهبندان با حضور معاون سیاسی،اجتماعی فرمانداری این شهرستان و سایر اعضا در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

محمدی معاون سیاسی،اجتماعی فرمانداری نهبندان با تشکر از حضور باشکوه مردم نهبندان در مراسم راهپیمائی 22 بهمن گفت:ما مسئولین به این شور و شعور مردم  غبطه می خوریم و این حضور آگاهانه نشان از فهم و دانائی مردم نهبندان دارد.

وی با بیان اینکه یکی از راه های افزایش آگاهی مردم کتابخانه می باشد با ابراز تاسف افزود:با تکثر و گستردگی فضای مجازی متاسفانه رغبت به کتاب و کتابخوانی کم شده است.

محمدی خاطرنشان کرد: بستر  و فضای کتابخوانی در شهرستان فراهم می باشد و متاسفانه کتابخوان وجود ندارد و بایستی در راستای فرهنگ کتاب و کتابخوانی گام برداریم.

وی با اشاره به مجهز شدن کانون فرهنگی پرورشی کودکان و نوجوانان شهرستان نهبندان به کتابخانه سیار روستائی گفت: این فرصت مناسبی برای خدمت رسانی در امر کتابخوانی برای روستائیان می باشد.

در ادامه راستگو رئیس اداره کتابخانه عمومی شهرستان نهبندان با بیان اینکه در این شهرستان  6 کتابخانه فعال شهری و روستائی وجود دارداز توسعه و گسترش کتابخانه عمومی مهتاج نهی خبر داد.

وی افزود:در سال آتی تعداد کتابخانه های شهرستان نهبندان به 9 باب افزایش می یابد  و این یک افتخار فرهنگی برای شهرستان محسوب می شود.

راستگو در ادامه  خطاب به بخشداران ،خواستار تخصیص بودجه فرهنگی به کتابخانه ها شد و افزود:امیدواریم با تمام تلاش در خصوص توسعه  فرهنگ گام برداریم.

در ادامه هریک از اعضا به بیان نظرات پرداختند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما