khamenei.ir
محل تبلیغ شما
شماره مطلب: 23508
1396-12-18 13:00
خطیب نماز جمعه نهبندان با بیان اینکه دشمان می خواهند کرامت زن که همان حجاب است را از او بگیرند از کشف حجاب برخی افراد در تهران و برگزاری جلسه ای در شهرداری تهران بنام حضرت زهرا(س) و رقص زنان انتقاد کرد

به گزارش نهبندان خبر،حجت الاسلام والمسلمین خزاعی امام جمعه نهبندان در جمع نماز گزاران این هفته نماز جمعه با تبریک ولادت حضرت زهرا(س) و سفارش به تقوای الهی به بیان شخصیت حضرت فاطمه(س) پرداخت.

وی افزود: حضرت  زهرا(س) الگوی تمام عیار برای همه افراد جامعه به ویژه بانوان است و زنان جامعه اسلامی بایستی حضرت زهرا(س) را الگوی خود قرار داده و شکر گزار این نعمت باشند.

خطیب نماز جمعه نهبندان به بیانات مقام معظم رهبری در سالروز ولادت حضرت زهرا(س) اشاره و افزود:زن اسلامی دارای ایمان،عفاف،تربیت گذار،مدیر خانواده و دارای رشد علمی و معنوی و همچنین  مایه آرامش مرد است.

وی در ادامه با بیان اینکه شاخصه زن غربی جلب توجه مردان و برهنگی است افزود: زن غربی مظهر مصرف،آرایش،جلوه گری در مقابل مردان و ابزار هیجان جنسی مردان است.

حجت الاسلام خزاعی در ادامه به سالروز ولادت حضرت امام راحل(ره) اشاره و افزود:ولادت حضرت امام خمینی(ره) در قرن 14 جرعه ای از کوثر حضرت زهرا(س) است و فرزندان حضرت زهرا(س) پرچمدار تاریخ هستند.

خطیب نماز جمعه نهبندان با اشاره به 20 اسفند روز راهیان نور گفت: زیارت شهدا و راهیان نور یک اقدام فرهنگی بسیار بزرگی است چرا که میتواند در زندگی نسل جوان تاثیرگزار باشد.

وی به 22 اسفند سالروز تاسیس بنیاد شهید  نیز اشاره کرد.

حجت الاسلام خزاِعی با بیان اینکه دشمان می خواهند کرامت زن که همان حجاب است را از او بگیرند از کشف حجاب برخی افراد در تهران و برگزاری جلسه ای در شهرداری تهران بنام حضرت زهرا(س) و رقص زنان انتقاد کرد و افزود: چرا در کشور امام زمان(عج) چنین اتفاقاتی رخ می دهد و عده ای از خواص حمایت می کنند و این باعث نگرانی است.

وی در ادامه با بیان اینکه چهارشنبه سوری مبنای دینی و اعتقادی ندارد و ایادی استکبار درصدد سوئ استفاده از این مساله هستند خواستار مراقبت بیش از پیش خانواده ها شد.

حجت الاسلام خزاعی با بیان اینکه روز اول سال 1397 هجری خورشیدی مصادف با شهادت حضرت هادی(ع) و 13 فروردین مصادف با وفات حضرت زینب(س) است  افزود: چنانچه شهروندان قصد برگزاری مجلس جشن و سرور دارند حرمت فرزندان اهل بیت(ع) را حفظ نمایند.

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما

آخرین عناوین