khamenei.ir
محل تبلیغ شما
شماره مطلب: 23610
1396-12-22 15:27
فرمانده انتظامی شهرستان نهبندان با بیان اینکه صدای ناشی از انفجار برای نوزادان،زنان باردار،بیماران و سالمندان بسیار خطرناک است افزود:با برهم زنندگان نظم،امنیت و آرامش برخورد قانونی و قاطع صورت خواهد گرفت.

سرهنگ غلامرضا شاه وردی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نهبندان در گفتگو با نهبندان خبر،اظهار داشت: در آموزه های دینی ایجاد مزاحمت برای مردم گناه شمرده شده است و همه از آن نهی شده اند،پس بایستی مواظب رفتار خود و فرزندانمان باشیم تا نوروزی توام با نشاط و آرامش را آغاز کنیم.

شاه وردی با بیان اینکه، پلیس مخالف  شادی و نشاط مردم نیست  خطاب به والدین گفت:پدر و مادر گرامی،فرزندان خویشتن را در جشن و شادی ها همراهی کرده و مراقب سلامتی آنان باشید و برای پیشگیری از حوادث تلخ چهارشنبه سوری نظارت بر فرزندان را جدی بگیرید.

وی در ادامه خواستار همکاری و همیاری شهروندان نهبندانی شد و افزود: با همکاری و همیاری همدیگر نگذاریم به سادگی شادی و نشاط در آتش غفلت و سهل انگاری سوخته شود  و با سوختگی و قطع عضو عزیزان و همسایگانمان خانه و کاشانه عده ای را ویران سازیم و با ندامت و حسرت به استقبال  نوروز برویم.

شاه وردی  گفت: شهروندان گرامی در روزهای نزدیک به سال نو بیش از پیش با درایت و نظارت قبل از هر کاری به عواقب آن اندیشیده و  تصمیمات و رفتارهای مسئولانه داشته باشند.

وی با بیان اینکه صدای ناشی از انفجار برای نوزادان،زنان باردار،بیماران و سالمندان بسیار خطرناک است افزود:با برهم زنندگان نظم،امنیت و آرامش برخورد قانونی و قاطع صورت خواهد گرفت.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین