khamenei.ir
محل تبلیغ شما
شماره مطلب: 23634
1396-12-23 09:23
گروه جهادی عمار در یک امر خداپسندانه دیوار چینی حسینیه چاه عباس اردونی از توابع شهرستان نهبندان را آغاز کرده است.

به گزارشنهبندان خبر گروه های جهادی متشکل از جوانانی است که بی ادعا در مناطق محروم کشور جهت محرومیت زدایی فعالیت های عمرانی،اقتصادی،فرهنگی و... اجرا می کنند.

و اما در این روزهای پایانی سال که همه در تدارکات استقبال از نوروز  و گشت و گذار هستند،عده ای جوان بی منت در محرومترین روستاهای شهرستان نهبندان خدمت جهادی وار می کنند.

ابراهیم مرادی پور مسئول بسیج سازندگی ناحیه نهبندان در گفتگو با نهبندان خبر،از شروع عملیات دیوار چینی حسینیه روستای چاه عباس اردونی توسط گروه جهادی عمار خبر داد.

وی افزود: اجرای سازه و سقف حسینیه روستای چاه عباس اردونی با زیر بنای 140 متر مربع توسط گروه جهادی رضوان یک ماه قبل اجرا شده بود که هم اکنون شاهد تکمیل آن توسط گروه جهادی بومی منطقه هستیم.

مرادی پور افزود: روستای چاه عباس اردونی که در طرح اعتلای خدمات رسانی گروه های جهادی واقع شده  است در همین راستا گروه جهادی بومی بنام عمار تشکیل داده ایم تا بتوانیم به واسطه این جهادگران کوشا پروژه های مورد نیاز این روستا و روستاهای حوالی را اجرا نماییم.

وی بابیان اینکه دیوار چینی حسینیه اولین اقدام عمرانی گروه جهادی می باشد افزود: با توکل برخداوند در آینده ای نزدیک شاهد فعالیت های اقتصادی توسط این گروه خواهیم بود.

انتهای پیام/

دیدگاه شما